SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 REALSPRAV, s.r.o.

  • IČO36452220
  • DIČ2020011356
  • IČ DPHSK2020011356
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 155k € Zisk -2 097 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
155k €
↗ +9.1% YoY
EBITDA · 2024
9 624 €
Čistý zisk · 2024
-2 097 €
Aktíva spolu
171k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 3 029 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 36 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 56k 113k 170k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 155k € 9 624 € -2 097 € 171k € RUZ závierka
2023 142k € 6 973 € 797 € 155k € RUZ závierka
2022 110k € 7 549 € 2 149 € 176k € RUZ závierka
2021 89k € 21k € 12k € 149k € RUZ závierka
2020 102k € 6 091 € 270 € 142k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby155 tis. €142 tis. €110 tis. €89 tis. €102 tis. €105 tis. €
EBITDA10 tis. €7 tis. €8 tis. €21 tis. €6 tis. €27 tis. €
EBITDA marža6.2 %4.9 %6.8 %24 %6 %25.5 %
Čistý zisk-2 tis. €797 €2 tis. €12 tis. €270 €13 tis. €
Aktíva spolu171 tis. €155 tis. €176 tis. €149 tis. €142 tis. €155 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Vraňuch
Od 2022-10-15
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Helena Eštočinová
Od 2022-05-26
ID
Konateľ
Ing. Dušan Vraňuch
Od 1997-12-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Helena Eštočinová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-29 2022-05-25
Ing. Vladimír Lovíšek Konateľ 2011-12-23 2016-06-28
Ing. Vladimír Lovíšek Konateľ 2011-12-23 2016-06-01
Ing. Dušan Vraňuch Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-11 2022-10-14
JUDr. Helena Eštočinová Konateľ 2007-08-01 2011-12-23
JUDr. Helena Eštočinová Konateľ 2007-08-01 2012-01-24
Ing. Dušan Vraňuch Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-04 2008-12-10
Zdenko Grejták Konateľ 2005-01-29 2005-01-19
Ing. Vladimír Lovíšek Konateľ 2005-01-19 2007-08-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REALSPRAV, s.r.o.RPO
Sídlo
Masarykova 10
Vznik
1997-12-19 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36452220RPO
DIČ
2020011356FS
IČ DPH
SK2020011356 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK7909000000000502052054FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 3 029 € celková hodnota 2022-02-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-05-03 Slovenské národné múzeum Zmluva o úhrade poh|'adávky podľ'a sp|átkového kalendára 4 306 €
2022-02-07 Centrum právnej pomoci Dodatok č. 3 k Zmluve o nájme nebytových priestorov 1 539 €
2021-06-01 Centrum právnej pomoci Dodatok č. 2 k Zmluve o nájme nebytových priestorov 1 491 €
2014-12-19 Ministerstvo vnútra SR Zmluva č. 128/ON-2014 o spoločnej správe stavby 0 €
2013-04-08 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Dodatok č. 6 k príkaznej zmluve č.11/2005 zo dňa 3.1.2006 ev. č. zmluvy MPRV SR č. 345/2010/2006-240-Z 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REALSPRAV, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36452220/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36452220/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36452220",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →