🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Veľká Lomnica · SK
ARANEA, spol. s r.o.
IČO36451991DIČ2021352146IČ DPHSK2021352146NACE4615 · Sprostr.obch.s nábytkomEST.1997 · 29r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 86/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 86/100
A
86/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
128k €
↗ +3.1% YoY
EBITDA · 2025
58k €
Čistý zisk · 2025
32k €
Aktíva spolu
624k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
4
Σ 4 486 €
Kredit
A· 86/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARANEA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128k € | 58k € | 32k € | 624k € | RUZ závierka |
| 2024 | 124k € | 77k € | 47k € | 682k € | RUZ závierka |
| 2023 | 130k € | 116k € | 78k € | 675k € | RUZ závierka |
| 2022 | 137k € | 96k € | 64k € | 691k € | RUZ závierka |
| 2021 | 89k € | 26k € | 15k € | 639k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 128 tis. € | 124 tis. € | 130 tis. € | 137 tis. € | 89 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA | 58 tis. € | 77 tis. € | 116 tis. € | 96 tis. € | 26 tis. € | -10 tis. € |
| EBITDA marža | 45.4 % | 62.2 % | 88.7 % | 70.2 % | 29.8 % | -27 % |
| Čistý zisk | 32 tis. € | 47 tis. € | 78 tis. € | 64 tis. € | 15 tis. € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 624 tis. € | 682 tis. € | 675 tis. € | 691 tis. € | 639 tis. € | 80 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-11-11 | Obec Veľká Lomnica | ZMLUVA O NÁJME č. 1/2024 uzatvorená podľa zákona č. 116/1990 Zb. o nájme a podnájme nebytových priestorov | 4 110 € |
| 2024-11-11 | Obec Veľká Lomnica | Zmluva o podnájme pozemkov | 377 € |
| 2021-08-30 | Spojená škola, Veľká Lomnica | Zmluva o podnájme pozemkov | 0 € |
| 2021-08-30 | Spojená škola, Veľká Lomnica | Zmluva o nájme | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Dupľák
IŠ
Konateľ
Ing. Štefan Dupľák
IŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Dupľák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Šterbák | Likvidátor | 2014-05-10 | 2013-12-19 |
| Ing. Vladimír Šterbák | Likvidátor | 1998-08-18 | 2014-05-09 |
| Ing. Vladimír Šterbák | Konateľ | 1997-12-16 | 2018-04-09 |
| Ing. Vladimír Šterbák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-12-16 | 2018-04-09 |
| Ing. Vladimír Šterbák | Konateľ | 1997-12-16 | 2018-03-01 |
| Ing. Vladimír Šterbák | Konateľ | 1997-12-16 | 1998-08-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Štefan Dupľák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ARANEA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Poľná 558/30
Vznik
1997-12-16 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36451991RPO
DIČ
2021352146FS
IČ DPH
SK2021352146 · aktívneFS
NACE
4615 · Sprostr.obch.s nábytkom
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Veľká Lomnica
Krajina
SK
IBAN
SK6775000000004026753826FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36451991/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36451991/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36451991", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.