🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · SK

INTERMEDIC spol. s r.o.

IČO36447706DIČ2021379283IČ DPHSK2021379283NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.EST.1997 · 29r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 34/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaE · 34/100
E
34/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.51mil. €
↘ -3.3% YoY
EBITDA · 2024
387k €
Čistý zisk · 2024
184k €
Aktíva spolu
1.26mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 4 098 €
Kredit
E· 34/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 7 472 €
Dlh sociálnej poisťovne 21k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
34 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INTERMEDIC spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 566k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.51 mil. € 387k € 184k € 1.26 mil. € RUZ závierka
2023 1.56 mil. € 259k € 174k € 849k € RUZ závierka
2022 706k € 169k € 121k € 442k € RUZ závierka
2021 520k € 137k € 77k € 293k € RUZ závierka
2020 322k € 85k € 22k € 201k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.51 M €1.56 M €706 tis. €520 tis. €322 tis. €441 tis. €
EBITDA387 tis. €259 tis. €169 tis. €137 tis. €85 tis. €87 tis. €
EBITDA marža25.7 %16.6 %23.9 %26.3 %26.3 %19.7 %
Čistý zisk184 tis. €174 tis. €121 tis. €77 tis. €22 tis. €26 tis. €
Aktíva spolu1.26 M €849 tis. €442 tis. €293 tis. €201 tis. €206 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 4 098 € celková hodnota 2024-07-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-16 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 4 098 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
Miriama Žilecká
Od 2023-05-15
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kamil Šugerek
Od 2022-03-23
Konateľ
Kamil Šugerek
Od 2022-03-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marcel Blizman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-12-17 2022-03-22
Marcel Blizman Konateľ 2020-11-03 2022-03-11
Marcel Blizman Konateľ 2020-11-03 2022-03-22
Kamil Šugerek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-07-04 2020-12-16
Kamil Šugerek Konateľ 2012-06-26 2020-11-03
Kamil Šugerek Konateľ 2012-06-26 2020-12-16
Anna Smreková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-14 2012-07-03
Miriama Šugereková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-14 2012-07-03
MUDr. Ingrid Boháčová Konateľ 2006-07-14 2003-12-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INTERMEDIC spol. s r.o.RPO
Sídlo
Továrenská 12/831
Vznik
1997-06-24 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36447706RPO
DIČ
2021379283FS
IČ DPH
SK2021379283 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stará Ľubovňa
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36447706/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36447706/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36447706",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.