SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Relaxos, s.r.o.

  • IČO36441503
  • DIČ2022156301
  • IČ DPHSK2022156301
  • NACE7912 · Čin.cestov.kancelárií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Čin.cestov.kancelárií, 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.72mil. €
↘ -4.6% YoY
EBITDA · 2024
38k €
Čistý zisk · 2024
35k €
Aktíva spolu
685k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 7 686 €
EU projekty
1
Σ 181k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 5M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.72 mil. € 38k € 35k € 685k € RUZ závierka
2023 4.94 mil. € 50k € 43k € 653k € RUZ závierka
2022 4.58 mil. € 84k € 41k € 798k € RUZ závierka
2021 2.84 mil. € 83k € 38k € 522k € RUZ závierka
2020 2.44 mil. € 18k € -21k € 484k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.72 M €4.94 M €4.58 M €2.84 M €2.44 M €5.09 M €
EBITDA38 tis. €50 tis. €84 tis. €83 tis. €18 tis. €179 tis. €
EBITDA marža0.8 %1 %1.8 %2.9 %0.8 %3.5 %
Čistý zisk35 tis. €43 tis. €41 tis. €38 tis. €-21 tis. €126 tis. €
Aktíva spolu685 tis. €653 tis. €798 tis. €522 tis. €484 tis. €1.10 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľudovít Jambrich
Od 2022-05-21
Konateľ
Ing. Ľudovít Jambrich
Od 2006-03-23
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľudovít Jambrich
Od 2020-08-11
Do 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ľudovít Jambrich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-09-04 2020-08-10
Ing. Ľudovít Jambrich Konateľ 2006-03-23 2020-08-10
Ľudovít Jambrich Konateľ 2006-03-23 2015-09-03
Ľudovít Jambrich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-23 2015-09-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľudovít Jambrich
od 2019-01-07
Ľudovít Jambrich
od 2018-01-11 · do 2019-01-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Relaxos, s.r.o.RPO
Sídlo
Poddielna 8832/4
Vznik
2006-03-23 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36441503RPO
DIČ
2022156301FS
IČ DPH
SK2022156301 · aktívneFS
NACE
7912 · Čin.cestov.kancelárií
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
CZ9720600000000001075047FS
Bankové účty
11 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 7 686 € celková hodnota 2022-04-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-12 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti 120k €
2018-02-28 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 120k €
2011-06-25 Žilinská univerzita v Žiline Dodatok č. 1 k zmluve o službách = SvF 31k €
2011-05-11 Žilinská univerzita v Žiline Zmluva o službách ´= SvF 31k €
2019-01-29 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 15k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Relaxos, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36441503/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36441503/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36441503",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →