SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AUTO CRAFT, s.r.o.
- IČO36436178
- DIČ2022079136
- IČ DPHSK2022079136
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Rosina, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
786k €
↘ -29.9% YoY
EBITDA · 2025
10k €
Čistý zisk · 2025
-3 329 €
Aktíva spolu
672k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 786k € | 10k € | -3 329 € | 672k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.12 mil. € | 7 885 € | 3 853 € | 744k € | RUZ závierka |
| 2023 | 845k € | 20k € | 15k € | 714k € | RUZ závierka |
| 2022 | 629k € | 19k € | 9 115 € | 604k € | RUZ závierka |
| 2021 | 618k € | 495 € | -13k € | 550k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 786 tis. € | 1.12 M € | 845 tis. € | 629 tis. € | 618 tis. € | 529 tis. € |
| EBITDA | 10 tis. € | 8 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € | 495 € | 160 € |
| EBITDA marža | 1.3 % | 0.7 % | 2.4 % | 3 % | 0.1 % | 0 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | 4 tis. € | 15 tis. € | 9 tis. € | -13 tis. € | -14 tis. € |
| Aktíva spolu | 672 tis. € | 744 tis. € | 714 tis. € | 604 tis. € | 550 tis. € | 654 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Málik
JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Vaško
IP
Konateľ
Ing. Peter Málik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Vaško | Konateľ | 2005-11-10 | — |
| Ing. Peter Málik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-11-10 | 2022-10-31 |
| Jozef Vaško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-11-10 | 2022-10-31 |
| Karol Kavecký | Konateľ | 2005-11-10 | 2012-05-03 |
| Karol Kavecký | Konateľ | 2005-11-10 | 2012-01-26 |
| Karol Kavecký | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-11-10 | 2012-05-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AUTO CRAFT, s.r.o.RPO
Sídlo
937
Vznik
2005-11-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36436178RPO
DIČ
2022079136FS
IČ DPH
SK2022079136 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Rosina
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002923890821FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-02-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č.17/§51/2016 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUTO CRAFT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36436178/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36436178/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36436178", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →