SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 DSK INVEST, s.r.o.

  • IČO36435261
  • DIČ2022076199
  • IČ DPHSK2022076199
  • NACE4663 · Veľkoob.so staveb.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoob.so staveb.stroj., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 67/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.43mil. €
↘ -53.4% YoY
EBITDA · 2024
66k €
Čistý zisk · 2024
-202k €
Aktíva spolu
3.49mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 45k €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 20 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.43 mil. € 66k € -202k € 3.49 mil. € RUZ závierka
2023 5.22 mil. € 366k € 64k € 3.78 mil. € RUZ závierka
2022 3.46 mil. € 214k € 30k € 3.44 mil. € RUZ závierka
2021 2.91 mil. € 172k € 792 € 3.29 mil. € RUZ závierka
2020 3.97 mil. € 207k € 52k € 3.67 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.43 M €5.22 M €3.46 M €2.91 M €3.97 M €3.58 M €
EBITDA66 tis. €366 tis. €214 tis. €172 tis. €207 tis. €193 tis. €
EBITDA marža2.7 %7 %6.2 %5.9 %5.2 %5.4 %
Čistý zisk-202 tis. €64 tis. €30 tis. €792 €52 tis. €65 tis. €
Aktíva spolu3.49 M €3.78 M €3.44 M €3.29 M €3.67 M €3.59 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Štefanec
Od 2022-05-21
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Semivan
Od 2021-01-12
IM
Konateľ
Ing. Marián Semivan
Od 2005-10-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Matúš Kozák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-15 2021-01-11
Ing. Juraj Štefanec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-07-16 2022-05-20
Ing. Marián Semivan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-17 2021-01-11
Nikolaj Ivanovič Djačkov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-02-17 2014-05-19
Ing. Lukáš Branický Konateľ 2009-02-01 2016-05-13
Ing. Lukáš Branický Konateľ 2009-02-01 2020-11-09
Ing. Lukáš Branický Konateľ 2009-02-01 2020-11-02
Mgr. Ján Vilček Konateľ 2008-01-08 2009-01-31
Mgr. Ján Vilček Konateľ 2008-01-08 2009-02-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DSK INVEST, s.r.o.RPO
Sídlo
Jesenského 11
Vznik
2005-10-12 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36435261RPO
DIČ
2022076199FS
IČ DPH
SK2022076199 · aktívneFS
NACE
4663 · Veľkoob.so staveb.stroj.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK1009000000005175152359FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 45k € celková hodnota 2025-11-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-03 Obec Krivany Kúpna zmluva č. 90/2025/11/03 45k €
2017-06-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní 5 316 €
2015-12-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní 5 028 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DSK INVEST, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36435261/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36435261/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36435261",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →