SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LUKAS LM, spol.s r.o.
- IČO36434281
- DIČ2022062086
- IČ DPHSK2022062086
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
830k €
Zisk 7 115 €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
830k €
↘ -18.3% YoY
EBITDA · 2025
65k €
Čistý zisk · 2025
7 115 €
Aktíva spolu
689k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 37k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 830k € | 65k € | 7 115 € | 689k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.02 mil. € | 157k € | 75k € | 729k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.13 mil. € | 159k € | 80k € | 958k € | RUZ závierka |
| 2022 | 946k € | 38k € | 6 056 € | 728k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.21 mil. € | 42k € | 12k € | 717k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 830 tis. € | 1.02 M € | 1.13 M € | 946 tis. € | 1.21 M € | 652 tis. € |
| EBITDA | 65 tis. € | 157 tis. € | 159 tis. € | 38 tis. € | 42 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 7.8 % | 15.5 % | 14.1 % | 4 % | 3.4 % | 1.9 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 75 tis. € | 80 tis. € | 6 tis. € | 12 tis. € | -7 tis. € |
| Aktíva spolu | 689 tis. € | 729 tis. € | 958 tis. € | 728 tis. € | 717 tis. € | 641 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Aleš Lukač
AL
Konateľ
Aleš Lukač
AL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Aleš Lukač
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Aleš Lukač
Aleš Lukač
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LUKAS LM, spol.s r.o.RPO
Sídlo
Kpt. Nálepku 1386
Vznik
2005-09-07 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36434281RPO
DIČ
2022062086FS
IČ DPH
SK2022062086 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK8909000000000333411166FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-03-28 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody pre mladistvých | Kúpna zmluva č. UVTOS-00828/34-SU-2025 | 21k € |
| 2025-07-04 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody pre mladistvých | Kúpna zmluva č. UVTOS-01434/34-SU-2025. | 7 994 € |
| 2024-07-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dohoda - Právo na prvé zamestnanie | 7 911 € |
| 2020-06-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A číslo: 20/22/54E/1798 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LUKAS LM, spol.s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36434281/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36434281/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36434281", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →