🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dolný Kubín · SK
DIBDIAKGEO, s.r.o.
IČO36433756DIČ2022048061IČ DPHSK2022048061NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 91/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 91/100
A+
91/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
242k €
↗ +4.5% YoY
EBITDA · 2025
-12k €
Čistý zisk · 2025
-70k €
Aktíva spolu
255k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 7 646 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DIBDIAKGEO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 242k € | -12k € | -70k € | 255k € | RUZ závierka |
| 2024 | 231k € | 67k € | 12k € | 30k € | RUZ závierka |
| 2023 | 249k € | 57k € | 12k € | 335k € | RUZ závierka |
| 2022 | 202k € | 58k € | 26k € | 237k € | RUZ závierka |
| 2021 | 184k € | 39k € | 19k € | 96k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 242 tis. € | 231 tis. € | 249 tis. € | 202 tis. € | 184 tis. € | 56 tis. € |
| EBITDA | -12 tis. € | 67 tis. € | 57 tis. € | 58 tis. € | 39 tis. € | -3 tis. € |
| EBITDA marža | -5.1 % | 29 % | 23 % | 29 % | 21.4 % | -5.7 % |
| Čistý zisk | -70 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 255 tis. € | 30 tis. € | 335 tis. € | 237 tis. € | 96 tis. € | 59 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-07-02 | Katastrálny úrad v Žiline | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 122/2010 na spracovanie ROEP | 10k € |
| 2013-02-28 | Správa katastra Žilina | Dodatok č. 6 k Zmluve o dielo č. 123/2010 na spracovanie ROEP | 7 644 € |
| 2012-07-31 | Katastrálny úrad v Žiline | Dodatok č. 4 k Zmluve o dielo č. 123/2010 na spracovanie ROEP | 7 644 € |
| 2012-04-30 | Katastrálny úrad v Žiline | Dodatok č. 3 k Zmluve o dielo č. 123/2010 na spracovanie ROEP | 7 644 € |
| 2019-06-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní | 5 904 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Dibdiak
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Dibdiak
IŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Sakmár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Dibdiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | — |
| Ing. Pavol Dibdiak | Konateľ | 2018-05-16 | — |
| Jozef Dibdiak | Konateľ | 2005-08-20 | — |
| Ing. Michal Dibdiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-11-25 | 2022-05-20 |
| Ing. Pavol Dibdiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-20 | 2022-05-20 |
| Ing. Štefan Sakmár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-20 | 2022-05-20 |
| Jozef Dibdiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-20 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Dibdiak
Jozef Dibdiak
Pavol Dibdiak
Štefan Sakmár
Michal Dibdiak
Jozef Dibdiak
Pavol Dibdiak
Štefan Sakmár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DIBDIAKGEO, s.r.o.RPO
Sídlo
Beňovolehotská 2131/50
Vznik
2005-08-20 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36433756RPO
DIČ
2022048061FS
IČ DPH
SK2022048061 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
IBAN
SK6602000000002061701555FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36433756/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36433756/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36433756", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.