SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ELPRINS a spol., s.r.o.

  • IČO36430269
  • DIČ2022003478
  • IČ DPHSK2022003478
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 349k € Zisk -2 957 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
349k €
↘ -9.4% YoY
EBITDA · 2024
43k €
Čistý zisk · 2024
-2 957 €
Aktíva spolu
155k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 178k 357k 540k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 349k € 43k € -2 957 € 155k € RUZ závierka
2023 384k € 32k € -8 763 € 215k € RUZ závierka
2022 354k € 31k € -9 359 € 221k € RUZ závierka
2021 491k € 66k € 31k € 283k € RUZ závierka
2020 344k € 9 207 € -2 730 € 210k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby349 tis. €384 tis. €354 tis. €491 tis. €344 tis. €260 tis. €
EBITDA43 tis. €32 tis. €31 tis. €66 tis. €9 tis. €16 tis. €
EBITDA marža12.2 %8.2 %8.7 %13.4 %2.7 %6.1 %
Čistý zisk-3 tis. €-9 tis. €-9 tis. €31 tis. €-3 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu155 tis. €215 tis. €221 tis. €283 tis. €210 tis. €154 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Fedor
Od 2021-04-15
MF
Konateľ
Miroslav Fedor
Od 2005-05-04
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Fedor
Od 2005-05-04
Do 2021-04-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Stanislav Fedor Konateľ 2005-05-04 2021-03-23
Stanislav Fedor Konateľ 2005-05-04 2021-04-14
Stanislav Fedor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-04 2021-04-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ELPRINS a spol., s.r.o.RPO
Sídlo
Majochova 2278/6
Vznik
2005-05-04 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36430269RPO
DIČ
2022003478FS
IČ DPH
SK2022003478 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK6009000000000423382098FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-05-06 Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany Zmluva o dielo 8 820 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELPRINS a spol., s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36430269/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36430269/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36430269",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →