AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Enhanced due diligence

🇸🇰 Akida Construct, a.s.

  • IČO36428141
  • DIČ2021975494
  • IČ DPHSK2021975494
  • NACE7020

Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit C · 67/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 5 468 € Zisk -36k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5 468 €
↗ +212.5% YoY
EBITDA · 2024
-22k €
Čistý zisk · 2024
-36k €
Aktíva spolu
150k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 476 €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 1 420 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 1 258 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 37 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 38k 77k 116k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5 468 € -22k € -36k € 150k € RUZ závierka
2023 1 750 € -47k € -64k € 154k € RUZ závierka
2022 3 600 € -15k € -26k € 147k € RUZ závierka
2021 105k € 90k € 76k € 110k € RUZ závierka
2020 33k € -35k € -47k € 109k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5 tis. €2 tis. €4 tis. €105 tis. €33 tis. €72 tis. €
EBITDA-22 tis. €-47 tis. €-15 tis. €90 tis. €-35 tis. €11 tis. €
EBITDA marža-398.6 %-2692.1 %-425.3 %85.1 %-106 %14.8 %
Čistý zisk-36 tis. €-64 tis. €-26 tis. €76 tis. €-47 tis. €-15 tis. €
Aktíva spolu150 tis. €154 tis. €147 tis. €110 tis. €109 tis. €115 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VV
Člen dozorného orgánu
Viola Vizváryová
Od 2024-03-12
IF
Predseda predstavenstva
Ing. František Vizváry
Od 2020-10-22
MJ
Člen dozorného orgánu
Mgr. Jarmila Chomová
Od 2020-10-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Ivana Zelizňáková Člen dozorného orgánu 2020-10-22 2024-03-12
Mgr. Ivana Zelizňáková Člen dozorného orgánu 2020-10-22 2024-04-23
Ing. Michal Zelizňák Člen dozorného orgánu 2017-09-22 2024-12-30
Ing. Michal Zelizňák Člen dozorného orgánu 2017-09-22 2025-02-03
Bc. Danka Šedivá Člen dozorného orgánu 2013-10-01 2018-10-01
Bc. Danka Šedivá Člen dozorného orgánu 2013-10-01 2021-01-20
Ing. František Vizváry Predstavenstvo 2013-10-01 2021-01-20
Ing. František Vizváry Predstavenstvo 2013-10-01 2020-10-22
JUDr. Patrícia Kráľová Člen dozorného orgánu 2013-10-01 2017-10-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Akida Construct, a.s.RPO
Sídlo
Štefánikova 14
Vznik
2005-03-04 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36428141RPO
DIČ
2021975494FS
IČ DPH
SK2021975494 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1111110000001332373000FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 476 € celková hodnota 2025-12-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-22 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 476 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Akida Construct, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36428141/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36428141/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36428141",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →