SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TIMONT-SK, s.r.o.
- IČO36427381
- DIČ2021944430
- IČ DPHSK2021944430
- NACE2562 · Obrábanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Strečno, SK. Pôsobí v odvetví Obrábanie.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
500k €
↘ -7.8% YoY
EBITDA · 2024
34k €
Čistý zisk · 2024
-1 410 €
Aktíva spolu
457k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 500k € | 34k € | -1 410 € | 457k € | RUZ závierka |
| 2023 | 543k € | 42k € | 10k € | 470k € | RUZ závierka |
| 2022 | 649k € | 112k € | 67k € | 458k € | RUZ závierka |
| 2021 | 788k € | 168k € | 115k € | 476k € | RUZ závierka |
| 2020 | 787k € | 79k € | 40k € | 351k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 500 tis. € | 543 tis. € | 649 tis. € | 788 tis. € | 787 tis. € | 563 tis. € |
| EBITDA | 34 tis. € | 42 tis. € | 112 tis. € | 168 tis. € | 79 tis. € | 83 tis. € |
| EBITDA marža | 6.7 % | 7.6 % | 17.3 % | 21.3 % | 10 % | 14.8 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | 10 tis. € | 67 tis. € | 115 tis. € | 40 tis. € | 37 tis. € |
| Aktíva spolu | 457 tis. € | 470 tis. € | 458 tis. € | 476 tis. € | 351 tis. € | 306 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Beata Tichá
PT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Tichý
BT
Konateľ
Beata Tichá
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Tichý | Konateľ | 2005-02-09 | — |
| Beata Tichá | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-02-09 | 2021-12-09 |
| Peter Tichý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-02-09 | 2021-12-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TIMONT-SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Sokolská 349/46
Vznik
2005-02-09 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36427381RPO
DIČ
2021944430FS
IČ DPH
SK2021944430 · aktívneFS
NACE
2562 · Obrábanie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Strečno
Krajina
SK
IBAN
SK7611000000002621788856FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TIMONT-SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36427381/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36427381/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36427381", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →