SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PROFIgips, s.r.o.
- IČO36426474
- DIČ2021930889
- IČ DPHSK2021930889
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Horný Hričov, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
5.82mil. €
↗ +100.8% YoY
EBITDA · 2025
118k €
Čistý zisk · 2025
59k €
Aktíva spolu
3.26mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 40 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.82 mil. € | 118k € | 59k € | 3.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.9 mil. € | 170k € | 86k € | 2.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.87 mil. € | 97k € | 19k € | 2.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.55 mil. € | 142k € | 78k € | 2.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.3 mil. € | 202k € | 153k € | 2.7 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.82 M € | 2.90 M € | 2.87 M € | 3.55 M € | 3.30 M € | 2.16 M € |
| EBITDA | 118 tis. € | 170 tis. € | 97 tis. € | 142 tis. € | 202 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA marža | 2 % | 5.9 % | 3.4 % | 4 % | 6.1 % | 1.6 % |
| Čistý zisk | 59 tis. € | 86 tis. € | 19 tis. € | 78 tis. € | 153 tis. € | -29 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.26 M € | 2.62 M € | 2.61 M € | 2.28 M € | 2.70 M € | 1.92 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Čapičík
VČ
Konateľ
Vladimír Čapičík
VČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Čapičík
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Čapičík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PROFIgips, s.r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 3/1
Vznik
2005-01-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36426474RPO
DIČ
2021930889FS
IČ DPH
SK2021930889 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Horný Hričov
Krajina
SK
IBAN
SK1709000000000423244453FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-01-21 | Slovenská reštrukturalizačná, s.r.o. | Zmluva o postúpení pohľadávok č. 176/2015 | 838 € |
| 2024-10-07 | Obec Horný Hričov | Zmluva o zriadení vecného bremena v prospech tretej osoby | 40 € |
| 2021-10-08 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva | 0 € |
| 2020-11-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda číslo : 20/25/54E/6001 v rámci NP "Prvá pomoc"- Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROFIgips, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36426474/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36426474/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36426474", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →