SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Orthosport, s.r.o.

  • IČO36425745
  • DIČ2021932539
  • IČ DPHSK2021932539
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Pavčina Lehota, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
218k €
↗ +18.2% YoY
EBITDA · 2025
18k €
Čistý zisk · 2025
-38k €
Aktíva spolu
120k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
10
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 466 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 79k 158k 239k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 218k € 18k € -38k € 120k € RUZ závierka
2024 184k € -40k € -44k € 136k € RUZ závierka
2023 205k € -14k € -16k € 204k € RUZ závierka
2022 168k € -35k € -91k € 107k € RUZ závierka
2021 154k € 109k € 78k € 213k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby218 tis. €184 tis. €205 tis. €168 tis. €154 tis. €183 tis. €
EBITDA18 tis. €-40 tis. €-14 tis. €-35 tis. €109 tis. €15 tis. €
EBITDA marža8.5 %-21.9 %-7 %-21 %71 %8.4 %
Čistý zisk-38 tis. €-44 tis. €-16 tis. €-91 tis. €78 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu120 tis. €136 tis. €204 tis. €107 tis. €213 tis. €109 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Radka Kureková
Od 2022-09-17
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Dalibor Kurek
Od 2022-09-17
MD
Konateľ
MUDr. Dalibor Kurek
Od 2004-12-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Radka Kureková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-17 2022-09-16
MUDr. Dalibor Kurek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-17 2022-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Orthosport, s.r.o.RPO
Sídlo
49
Vznik
2004-12-17 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36425745RPO
DIČ
2021932539FS
IČ DPH
SK2021932539 · aktívneFS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Pavčina Lehota
Krajina
SK
IBAN
SK5511000000002928904620FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-12-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-18 Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš Zmluva o spolupráci pri poskytovaní zdrav. starostlivosti 0 €
2025-05-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-07-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Orthosport, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36425745/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36425745/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36425745",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →