🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · SK
Optima real, s.r.o.
IČO36425699DIČ2021922595IČ DPHSK2021922595NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 94/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 94/100
A+
94/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
157k €
↗ +4.7% YoY
EBITDA · 2024
76k €
Čistý zisk · 2024
-55 €
Aktíva spolu
3.41mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 261k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
16 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Optima real, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 157k € | 76k € | -55 € | 3.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 150k € | 63k € | -7 552 € | 2.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 85k € | 345k € | 204k € | 2.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 101k € | 21k € | -52k € | 2.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 102k € | 66k € | 2 998 € | 2.2 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 157 tis. € | 150 tis. € | 85 tis. € | 101 tis. € | 102 tis. € | 145 tis. € |
| EBITDA | 76 tis. € | 63 tis. € | 345 tis. € | 21 tis. € | 66 tis. € | 42 tis. € |
| EBITDA marža | 48.4 % | 42.2 % | 405.4 % | 21.1 % | 65.2 % | 29.1 % |
| Čistý zisk | -55 € | -8 tis. € | 204 tis. € | -52 tis. € | 3 tis. € | -24 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.41 M € | 2.75 M € | 2.25 M € | 2.23 M € | 2.20 M € | 2.25 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-04 | Slovenský pozemkový fond | Dodatok č. 04895/2025-PKZP-K40311/25.01 k Dohode o zrušení a vyporiadaní podielového spoluvlastníctva č. 02121/2025-PKZP-K40311/25.00 - Optima real, s. r. o., k. ú. Rosina, obec Rosina, okres Žilina | 131k € |
| 2025-09-02 | Slovenský pozemkový fond | Dohoda o zrušení a vyporiadaní podielového spoluvlastníctva č. 02121/2025-PKZP-K40311/25.00 - Optima real, s. r. o., k.ú. Rosina, obec Rosina, okres Žilina | 131k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zuzana Kozáčková
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Kozáček
IM
Konateľ
Ing. Michal Kozáček
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Knapec | Konateľ | 2004-12-11 | — |
| Ing. Michal Kozáček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-17 | 2022-05-20 |
| Ing. Zuzana Kozáčková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-17 | 2022-09-07 |
| Juraj Knapec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-01-25 | 2020-01-16 |
| Juraj Knapec | Konateľ | 2004-12-11 | 2022-09-07 |
| Juraj Knapec | Konateľ | 2004-12-11 | 2008-01-24 |
| Juraj Knapec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-11 | 2008-01-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Kozáček
Zuzana Kozáčková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Optima real, s.r.o.RPO
Sídlo
Juraja Závodského 453/49
Vznik
2004-12-11 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36425699RPO
DIČ
2021922595FS
IČ DPH
SK2021922595 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK3911000000002621858295FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36425699/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36425699/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36425699", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.