SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TRI VODY, s.r.o.
- IČO36423254
- DIČ2021923354
- IČ DPHSK2021923354
- NACE1612
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Pribylina, SK. Pôsobí v odvetví 1612.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
5 311 €
Zisk -61k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
5 311 €
↘ -44.3% YoY
EBITDA · 2025
-947 €
Čistý zisk · 2025
-61k €
Aktíva spolu
536k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
494 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 311 € | -947 € | -61k € | 536k € | RUZ závierka |
| 2024 | 9 541 € | 1 505 € | -66k € | 600k € | RUZ závierka |
| 2023 | 9 144 € | 2 485 € | -64k € | 665k € | RUZ závierka |
| 2022 | 8 334 € | 534 € | -67k € | 729k € | RUZ závierka |
| 2021 | 7 106 € | 1 193 € | -66k € | 794k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA | -947 € | 2 tis. € | 2 tis. € | 534 € | 1 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | -17.8 % | 15.8 % | 27.2 % | 6.4 % | 16.8 % | 23.5 % |
| Čistý zisk | -61 tis. € | -66 tis. € | -64 tis. € | -67 tis. € | -66 tis. € | -65 tis. € |
| Aktíva spolu | 536 tis. € | 600 tis. € | 665 tis. € | 729 tis. € | 794 tis. € | 861 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Maduda
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Helebrandt
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavel Svitanek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Helebrandt | Konateľ | 2004-09-21 | — |
| Pavel Svitanek | Konateľ | 2004-09-21 | — |
| Jarmila Madudová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-22 | 2022-10-10 |
| Jarmila Madudová | Konateľ | 2004-11-11 | 2017-06-22 |
| Jarmila Madudová | Konateľ | 2004-11-11 | 2022-10-10 |
| Jarmila Madudová | Konateľ | 2004-11-11 | 2017-07-20 |
| Ing. Miroslav Maduda | Konateľ | 2004-09-21 | 2004-11-21 |
| Ing. Miroslav Maduda | Konateľ | 2004-09-21 | 2004-11-11 |
| Ing. Miroslav Maduda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-21 | 2004-11-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TRI VODY, s.r.o.RPO
Sídlo
48
Vznik
2004-09-21 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36423254RPO
DIČ
2021923354FS
IČ DPH
SK2021923354 · aktívneFS
NACE
1612
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Pribylina
Krajina
SK
IBAN
SK6083300000002001552594FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRI VODY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36423254/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36423254/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36423254", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →