SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AUTOKOMPONENT - KARDAN, s.r.o.

  • IČO36422983
  • DIČ2021876912
  • IČ DPHSK2021876912
  • NACE2932 · Výroba ost.motor.dielov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.motor.dielov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
432k €
↘ -12.3% YoY
EBITDA · 2025
114k €
Čistý zisk · 2025
67k €
Aktíva spolu
421k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 24 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 179k 358k 542k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 432k € 114k € 67k € 421k € RUZ závierka
2024 493k € 111k € 71k € 424k € RUZ závierka
2023 434k € 85k € 48k € 415k € RUZ závierka
2022 419k € 51k € 17k € 365k € RUZ závierka
2021 431k € 80k € 47k € 402k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby432 tis. €493 tis. €434 tis. €419 tis. €431 tis. €367 tis. €
EBITDA114 tis. €111 tis. €85 tis. €51 tis. €80 tis. €56 tis. €
EBITDA marža26.4 %22.6 %19.5 %12.1 %18.5 %15.3 %
Čistý zisk67 tis. €71 tis. €48 tis. €17 tis. €47 tis. €19 tis. €
Aktíva spolu421 tis. €424 tis. €415 tis. €365 tis. €402 tis. €373 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Chovanec
Od 2025-09-05
PC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Chovanec
Od 2021-12-29
JC
Konateľ
Juraj Chovanec
Od 2021-12-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Chovanec Konateľ 2005-01-25
Juraj Chovanec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-29 2025-09-04
Juraj Chovanec Konateľ 2021-12-14 2025-09-04
Ing. Marián Novosad Konateľ 2011-06-14 2021-12-28
Ing. Marián Novosad Konateľ 2011-06-14 2021-12-14
Jarmila Mazúrová Konateľ 2005-06-17 2011-06-20
Jarmila Mazúrová Konateľ 2005-06-17 2011-06-14
Ing. Marián Novosad Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-10 2021-12-28
Ing. Marián Novosad Konateľ 2004-09-10 2005-06-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AUTOKOMPONENT - KARDAN, s.r.o.RPO
Sídlo
Kysucká cesta 3
Vznik
2004-09-10 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36422983RPO
DIČ
2021876912FS
IČ DPH
SK2021876912 · aktívneFS
NACE
2932 · Výroba ost.motor.dielov
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK4702000000001892286159FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-11-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dodatok č.1 k Dohode č.: 20/25/54E/4229 o poskytnutí finančného príspevku - Opatrenie č.3B. v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2020-06-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda č. 20/25/54E/4229 v rámci NP "Prvá pomoc" -opatrenie 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUTOKOMPONENT - KARDAN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36422983/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36422983/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36422983",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →