SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BRUNATA, s.r.o.
- IČO36422339
- DIČ2021867727
- IČ DPHSK2021867727
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
87k €
↘ -7.5% YoY
EBITDA · 2025
20k €
Čistý zisk · 2025
560 €
Aktíva spolu
765k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87k € | 20k € | 560 € | 765k € | RUZ závierka |
| 2024 | 94k € | 22k € | 3 286 € | 762k € | RUZ závierka |
| 2023 | 101k € | 26k € | 6 934 € | 753k € | RUZ závierka |
| 2022 | 71k € | -3 022 € | -17k € | 757k € | RUZ závierka |
| 2021 | 49k € | 18k € | 15k € | 271k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 87 tis. € | 94 tis. € | 101 tis. € | 71 tis. € | 49 tis. € | 75 tis. € |
| EBITDA | 20 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | -3 tis. € | 18 tis. € | 51 tis. € |
| EBITDA marža | 22.5 % | 23.8 % | 25.7 % | -4.3 % | 37 % | 68.5 % |
| Čistý zisk | 560 € | 3 tis. € | 7 tis. € | -17 tis. € | 15 tis. € | 38 tis. € |
| Aktíva spolu | 765 tis. € | 762 tis. € | 753 tis. € | 757 tis. € | 271 tis. € | 258 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Dančík, CSc.
ID
Konateľ
Ing. Dušan Dančík, CSc.
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Dančík, CSc.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dušan Dančík | Konateľ | 2004-08-25 | 2016-09-28 |
| Dušan Dančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-25 | 2016-09-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BRUNATA, s.r.o.RPO
Sídlo
Mládežnícka 1139/31
Vznik
2004-08-25 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36422339RPO
DIČ
2021867727FS
IČ DPH
SK2021867727 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1283300000002102871316FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-01-15 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BRUNATA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36422339/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36422339/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36422339", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →