SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MEGRA, s.r.o.

  • IČO36417831
  • DIČ2021815323
  • IČ DPHSK2021815323
  • NACE5226

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Oravská Jasenica, SK. Pôsobí v odvetví 5226, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 88/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.66 mil. € Zisk 3 520 €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.66mil. €
↗ +1.5% YoY
EBITDA · 2024
709k €
Čistý zisk · 2024
3 520 €
Aktíva spolu
2.55mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
6
Σ 52k €
Kredit
A· 88/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 604k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.66 mil. € 709k € 3 520 € 2.55 mil. € RUZ závierka
2023 1.64 mil. € 551k € -37k € 2.67 mil. € RUZ závierka
2022 1.36 mil. € 496k € 50k € 2.4 mil. € RUZ závierka
2021 1.22 mil. € 368k € 22k € 1.96 mil. € RUZ závierka
2020 956k € 321k € 78k € 1.59 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.66 M €1.64 M €1.36 M €1.22 M €956 tis. €784 tis. €
EBITDA709 tis. €551 tis. €496 tis. €368 tis. €321 tis. €185 tis. €
EBITDA marža42.6 %33.6 %36.6 %30.2 %33.6 %23.5 %
Čistý zisk4 tis. €-37 tis. €50 tis. €22 tis. €78 tis. €52 tis. €
Aktíva spolu2.55 M €2.67 M €2.40 M €1.96 M €1.59 M €1.43 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniela Graňáková
Od 2026-02-03
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rudolf Melišík
Od 2022-10-18
DG
Konateľ
Daniela Graňáková
Od 2004-04-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Rudolf Melišík Konateľ 2004-04-08
Daniela Graňáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-18 2026-02-02
Daniela Graňáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-08 2022-10-17
Daniela Graňáková Konateľ 2004-04-08 2026-02-02
Daniela Graňáková Konateľ 2004-04-08 2017-06-21
Ing. Rudolf Melišík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-08 2022-10-17
Ing. Rudolf Melišík Konateľ 2004-04-08 2017-06-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MEGRA, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 156/215
Vznik
2004-04-08 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36417831RPO
DIČ
2021815323FS
IČ DPH
SK2021815323 · aktívneFS
NACE
5226
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oravská Jasenica
Krajina
SK
IBAN
SK6575000000004001201152FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 52k € celková hodnota 2025-04-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-07 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 41k €
2023-12-06 Finančné riaditeľstvo SR NÁJOMNÁ ZMLUVA 11k €
2016-04-25 Finančné riaditeľstvo SR Zmluva o nájme nebytových priestorov - kancelária 1 560 €
2017-04-11 Finančné riaditeľstvo SR Dohoda o urovnaní 415 €
2019-08-13 Finančné riaditeľstvo SR Nájomná zmluva 136 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEGRA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36417831/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36417831/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36417831",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →