SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PÍLA - DIAMÍR, s. r. o.

  • IČO36414131
  • DIČ2021756132
  • IČ DPHSK2021756132
  • NACE1612

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví 1612, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 230k € Zisk -34k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
230k €
↗ +6.3% YoY
EBITDA · 2025
-21k €
Čistý zisk · 2025
-34k €
Aktíva spolu
228k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 98k 196k 298k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 230k € -21k € -34k € 228k € RUZ závierka
2024 216k € 14k € 3 897 € 232k € RUZ závierka
2023 176k € 12k € 2 149 € 217k € RUZ závierka
2022 271k € 42k € 28k € 245k € RUZ závierka
2021 198k € -13k € -25k € 297k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby230 tis. €216 tis. €176 tis. €271 tis. €198 tis. €178 tis. €
EBITDA-21 tis. €14 tis. €12 tis. €42 tis. €-13 tis. €19 tis. €
EBITDA marža-9.3 %6.3 %6.7 %15.7 %-6.4 %10.6 %
Čistý zisk-34 tis. €4 tis. €2 tis. €28 tis. €-25 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu228 tis. €232 tis. €217 tis. €245 tis. €297 tis. €273 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Hajas
Od 2022-05-21
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Hajas
Od 2004-02-05
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Hajas
Od 2018-11-15
Do 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ladislav Hajas Konateľ 2004-02-05 2017-06-20
Ing. Milan Korček Konateľ 2003-10-29 2018-10-17
Ing. Milan Korček Konateľ 2003-10-29 2018-11-14
Ing. Milan Korček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-29 2018-11-14
Václav Koleček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-29 2004-02-12
Václav Koleček Konateľ 2003-10-29 2004-01-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ladislav Hajas
od 2019-05-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PÍLA - DIAMÍR, s. r. o.RPO
Sídlo
Revolučná 1189/11P
Vznik
2003-10-29 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36414131RPO
DIČ
2021756132FS
IČ DPH
SK2021756132 · aktívneFS
NACE
1612
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK8175000000004023115298FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2021-10-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-06-25 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 83k €
2021-10-15 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Liptovský Hrádok Kúpna zmluva č. 04/IV.Q.2021/OZ12 0 €
2021-07-07 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Liptovský Hrádok Kúpna zmluva č. 04/III.Q.2021/OZ12 0 €
2021-04-22 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Liptovský Hrádok Kúpna zmluva č. 04/II.Q.2021/OZ12 0 €
2021-02-03 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Liptovský Hrádok Kúpna zmluva č. 04/I.Q.2021/OZ12 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PÍLA - DIAMÍR, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36414131/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36414131/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36414131",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →