🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Mikuláš · SK
SLONa, s.r.o.
IČO36414115DIČ2021756066IČ DPHSK2021756066NACE2651 · Výroba merac.nástrojovEST.2003 · 23r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
758k €
↘ -7.1% YoY
EBITDA · 2025
29k €
Čistý zisk · 2025
18k €
Aktíva spolu
264k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLONa, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 758k € | 29k € | 18k € | 264k € | RUZ závierka |
| 2024 | 815k € | 66k € | 48k € | 264k € | RUZ závierka |
| 2023 | 717k € | 83k € | 61k € | 307k € | RUZ závierka |
| 2022 | 605k € | 39k € | 27k € | 251k € | RUZ závierka |
| 2021 | 639k € | 56k € | 40k € | 289k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 758 tis. € | 815 tis. € | 717 tis. € | 605 tis. € | 639 tis. € | 465 tis. € |
| EBITDA | 29 tis. € | 66 tis. € | 83 tis. € | 39 tis. € | 56 tis. € | 67 tis. € |
| EBITDA marža | 3.8 % | 8.1 % | 11.5 % | 6.5 % | 8.8 % | 14.4 % |
| Čistý zisk | 18 tis. € | 48 tis. € | 61 tis. € | 27 tis. € | 40 tis. € | 49 tis. € |
| Aktíva spolu | 264 tis. € | 264 tis. € | 307 tis. € | 251 tis. € | 289 tis. € | 237 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Július Majerčík
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Haviar
JŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Šiška
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Július Majerčík | Konateľ | 2003-11-21 | — |
| Ing. Ľubomír Haviar | Konateľ | 2003-10-29 | — |
| Ján Šiška | Konateľ | 2003-10-29 | — |
| Ing. Ľubomír Haviar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-12-19 | 2022-05-20 |
| Július Majerčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-12-19 | 2022-11-02 |
| Július Majerčík | Konateľ | 2003-11-21 | 2022-05-20 |
| Oldřich Kupka | Konateľ | 2003-11-21 | 2014-08-06 |
| Oldřich Kupka | Konateľ | 2003-11-21 | 2014-09-16 |
| Ing. Ľubomír Haviar | Konateľ | 2003-10-29 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SLONa, s.r.o.RPO
Sídlo
Medze 526/2
Vznik
2003-10-29 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36414115RPO
DIČ
2021756066FS
IČ DPH
SK2021756066 · aktívneFS
NACE
2651 · Výroba merac.nástrojov
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000003028712222FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36414115/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36414115/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36414115", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.