SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 K4 International, s.r.o.
- IČO36410560
- DIČ2021718259
- IČ DPHSK2021718259
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
426k €
↗ +55.9% YoY
EBITDA · 2025
28k €
Čistý zisk · 2025
33k €
Aktíva spolu
1.44mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 426k € | 28k € | 33k € | 1.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 274k € | 87k € | 178k € | 1.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 798k € | 140k € | 98k € | 823k € | RUZ závierka |
| 2022 | 711k € | 120k € | 86k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 429k € | 52k € | 40k € | 769k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 426 tis. € | 274 tis. € | 798 tis. € | 711 tis. € | 429 tis. € | 41 tis. € |
| EBITDA | 28 tis. € | 87 tis. € | 140 tis. € | 120 tis. € | 52 tis. € | -28 tis. € |
| EBITDA marža | 6.6 % | 31.9 % | 17.5 % | 16.8 % | 12 % | -69 % |
| Čistý zisk | 33 tis. € | 178 tis. € | 98 tis. € | 86 tis. € | 40 tis. € | -35 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.44 M € | 1.03 M € | 823 tis. € | 1.10 M € | 769 tis. € | 504 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ŠK
Konateľ
Štefan Kvetan
ŠK
Konateľ
Štefan Kvetan
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Piffko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. František Piffko | Konateľ | 2003-03-26 | 2004-06-29 |
| Ing. František Piffko | Konateľ | 2003-03-26 | 2013-02-25 |
| Ing. František Piffko | Konateľ | 2003-03-26 | 2012-11-26 |
| Ján Kožár | Konateľ | 2003-03-26 | 2012-11-26 |
| Ján Kožár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-26 | 2013-02-25 |
| Ján Kožár | Konateľ | 2003-03-26 | 2004-06-29 |
| Ján Kožár | Konateľ | 2003-03-26 | 2013-02-25 |
| Margita Žabková | Konateľ | 2003-03-26 | 2004-06-29 |
| Margita Žabková | Konateľ | 2003-03-26 | 2013-02-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Štefan Kvetan
Ivana Kvetanová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
K4 International, s.r.o.RPO
Sídlo
Rudlovská cesta 1716/1A
Vznik
2003-03-26 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36410560RPO
DIČ
2021718259FS
IČ DPH
SK2021718259 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2675000000004022275492FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-11-11 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | Dohoda o poskytnutí príspevku | 5 478 € |
| 2026-03-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda – NP Finančné stimuly – Prax pre mladých | 0 € |
| 2024-05-07 | Obec Závadka nad Hronom | Dohoda o ukončení Zmluvy o odvádzaní a čistení odpadových vôd zo dňa 22. 11. 2023 | 0 € |
| 2020-05-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | Zmluva o poskytnutí finančného príspevku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
K4 International, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36410560/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36410560/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36410560", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →