SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TLAKON SK, s.r.o.
- IČO36410195
- DIČ2020100423
- IČ DPHSK2020100423
- NACE2825 · Výroba chladiacich zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Výroba chladiacich zar., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-machinery
Tržby · 2025
7.97 mil. €
Zisk 112k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
7.97mil. €
↘ -12.0% YoY
EBITDA · 2025
274k €
Čistý zisk · 2025
112k €
Aktíva spolu
3.69mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
1
Σ 2 692 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
16 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.97 mil. € | 274k € | 112k € | 3.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 9.05 mil. € | 534k € | 337k € | 3.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 10.12 mil. € | 645k € | 436k € | 3.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.2 mil. € | 417k € | 264k € | 4.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7 mil. € | 277k € | 165k € | 2.93 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.97 M € | 9.05 M € | 10.12 M € | 8.20 M € | 7.00 M € | 5.08 M € |
| EBITDA | 274 tis. € | 534 tis. € | 645 tis. € | 417 tis. € | 277 tis. € | 258 tis. € |
| EBITDA marža | 3.4 % | 5.9 % | 6.4 % | 5.1 % | 4 % | 5.1 % |
| Čistý zisk | 112 tis. € | 337 tis. € | 436 tis. € | 264 tis. € | 165 tis. € | 151 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.69 M € | 3.98 M € | 3.82 M € | 4.07 M € | 2.93 M € | 2.79 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alena Kolbová
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Kalenčík
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Višňovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Milan Surovčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-03-31 | — |
| Milan Surovčík | Konateľ | 2003-03-12 | — |
| Ing. Pavol Višňovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-03 | 2022-03-30 |
| Ing. Alena Kolbová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-02-03 | 2022-03-30 |
| Ing. Jozef Kalenčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-02-03 | 2022-03-30 |
| Ing. Pavol Višňovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-02-03 | 2009-02-02 |
| Marián Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-02-03 | 2013-07-04 |
| Milan Surovčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-02-03 | 2022-03-30 |
| Ing. Alena Kolbová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-10-28 | 2004-02-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
TLAKON SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Dlhá 88
Vznik
2003-03-12 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36410195RPO
DIČ
2020100423FS
IČ DPH
SK2020100423 · aktívneFS
NACE
2825 · Výroba chladiacich zar.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK8311110000006624003004FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-10-27 | Železnice Slovenskej republiky | Objednávka 1369862/MAT5 | 2 692 € |
| 2020-06-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 20/25/54E/3357 v rámci NP "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
TLAKON SK, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-machinery. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36410195/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36410195/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36410195", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →