SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Rubix Slovakia s.r.o.

  • IČO36408581
  • DIČ2020133929
  • IČ DPHSK2020133929
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.78mil. €
↘ -2.1% YoY
EBITDA · 2024
120k €
Čistý zisk · 2024
96k €
Aktíva spolu
1.37mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.78 mil. € 120k € 96k € 1.37 mil. € RUZ závierka
2023 3.86 mil. € 83k € 54k € 1.51 mil. € RUZ závierka
2022 3.67 mil. € 193k € 140k € 1.43 mil. € RUZ závierka
2021 3.31 mil. € 106k € 73k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2020 2.64 mil. € 37k € 26k € 1.25 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.78 M €3.86 M €3.67 M €3.31 M €2.64 M €3.14 M €
EBITDA120 tis. €83 tis. €193 tis. €106 tis. €37 tis. €53 tis. €
EBITDA marža3.2 %2.1 %5.3 %3.2 %1.4 %1.7 %
Čistý zisk96 tis. €54 tis. €140 tis. €73 tis. €26 tis. €-6 tis. €
Aktíva spolu1.37 M €1.51 M €1.43 M €1.32 M €1.25 M €1.29 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Konateľ
Ing. Vlastimil Němec, MBA
Od 2021-04-01
AP
Konateľ
Alena Plevková
Od 2005-07-01
IV
Konateľ
Ing. Vlastimil Němec, MBA
Od 2021-04-01
Do 2023-04-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Pavel Kotajný, CSc., MBA, LL.M. Konateľ 2019-02-28 2021-04-15
Ing. Pavel Kotajný, CSc., MBA, LL.M. Konateľ 2019-02-28 2021-03-31
Ing. Tomáš Flajsar Konateľ 2015-06-02 2019-02-28
Ing. Tomáš Flajsar Konateľ 2015-06-02 2019-03-28
Ing. Ladislav Burian Konateľ 2013-02-01 2015-02-27
Ing. Ladislav Burian Konateľ 2013-02-01 2015-11-04
John Charles Miller Konateľ 2006-09-01 2010-01-07
John Charles Miller Konateľ 2006-09-01 2009-11-20
Peter Weisser Konateľ 2006-09-01 2010-01-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Rubix Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Bánovská cesta 13
Vznik
2002-11-26 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36408581RPO
DIČ
2020133929FS
IČ DPH
SK2020133929 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK3975000000000307446373FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-04-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-15 Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hlavná 2, Žilina-Bytčica Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania formou odbornej praxe č. 091 pre školský rok 2025/2026 0 €
2025-04-07 Stredná odborná škola podnikania a služieb, Hlavná 2, Žilina-Bytčica Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania formou odbornej praxe č. 064 pre školský rok 2024/2025 0 €
2020-08-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina dohoda č.20/25/54E/5807 v rámci NP "Prvá pomoc" -opatrenie 3B 0 €
2013-03-22 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rubix Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36408581/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36408581/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36408581",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →