SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BUGY, s.r.o.
- IČO36408301
- DIČ2020132400
- IČ DPHSK2020132400
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.18mil. €
↗ +19.7% YoY
EBITDA · 2024
58k €
Čistý zisk · 2024
16k €
Aktíva spolu
1.56mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 27k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.18 mil. € | 58k € | 16k € | 1.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.65 mil. € | 48k € | 13k € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.34 mil. € | 65k € | 22k € | 1.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.18 mil. € | 41k € | 11k € | 786k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.91 mil. € | 67k € | 30k € | 661k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.18 M € | 2.65 M € | 2.34 M € | 2.18 M € | 1.91 M € | 2.06 M € |
| EBITDA | 58 tis. € | 48 tis. € | 65 tis. € | 41 tis. € | 67 tis. € | 41 tis. € |
| EBITDA marža | 1.8 % | 1.8 % | 2.8 % | 1.9 % | 3.5 % | 2 % |
| Čistý zisk | 16 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 30 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.56 M € | 1.32 M € | 1.21 M € | 786 tis. € | 661 tis. € | 607 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Zachar
JZ
Konateľ
Juraj Zachar
JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Zachar
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľudmila Zacharová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-26 | 2020-01-16 |
| Juraj Zachar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-06 | 2006-01-25 |
| Juraj Zachar | Konateľ | 2005-05-02 | 2006-01-25 |
| Eduard Bugan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-29 | 2005-05-05 |
| Radovan Bugan | Konateľ | 2002-10-29 | 2005-05-05 |
| Radovan Bugan | Konateľ | 2002-10-29 | 2009-04-08 |
| Radovan Bugan | Konateľ | 2002-10-29 | 2009-04-03 |
| Radovan Bugan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-29 | 2009-04-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BUGY, s.r.o.RPO
Sídlo
Jána Jančeka 334/27
Vznik
2002-10-29 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36408301RPO
DIČ
2020132400FS
IČ DPH
SK2020132400 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
IBAN
SK0375000000000307385523FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-04-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci NP " Cesta z kruhu nezamestnanosti" | 11k € |
| 2017-06-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | D O H O D A č. 17/20/054/36 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti a o zmene a doplne | 5 734 € |
| 2013-11-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda o poskytnutí fin.príspevku na podporu vytvárania prac. miest v rámci projektu XXI/A " Podpora vytvárania pracovných miest -2" | 5 478 € |
| 2026-04-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 5 380 € |
| 2015-06-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní | 5 321 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BUGY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36408301/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36408301/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36408301", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →