SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EUROCOMPANY GROUP, s.r.o.

  • IČO36404632
  • DIČ2020122874
  • IČ DPHSK2020122874
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Vrútky, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 219k € Zisk 3 954 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
219k €
↘ -16.9% YoY
EBITDA · 2024
14k €
Čistý zisk · 2024
3 954 €
Aktíva spolu
374k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
4
Σ 7 290 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 183k 367k 555k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 219k € 14k € 3 954 € 374k € RUZ závierka
2023 264k € 25k € 17k € 305k € RUZ závierka
2022 505k € 81k € 68k € 192k € RUZ závierka
2021 33k € -7 346 € -7 833 € 63k € RUZ závierka
2020 80k € 2 079 € 1 906 € 87k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby219 tis. €264 tis. €505 tis. €33 tis. €80 tis. €34 tis. €
EBITDA14 tis. €25 tis. €81 tis. €-7 tis. €2 tis. €-7 tis. €
EBITDA marža6.2 %9.4 %16.1 %-22.5 %2.6 %-20.9 %
Čistý zisk4 tis. €17 tis. €68 tis. €-8 tis. €2 tis. €-7 tis. €
Aktíva spolu374 tis. €305 tis. €192 tis. €63 tis. €87 tis. €54 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Horváth
Od 2022-08-24
MH
Konateľ
Marián Horváth
Od 2002-03-18
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Horváth
Od 2005-12-22
Do 2022-08-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Horváth Konateľ 2002-03-18 2022-05-20
Marián Horváth Konateľ 2002-03-18 2005-12-21
Marián Horváth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-03-18 2005-12-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EUROCOMPANY GROUP, s.r.o.RPO
Sídlo
Sv. Cyrila a Metoda 2408/11A
Vznik
2002-03-18 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36404632RPO
DIČ
2020122874FS
IČ DPH
SK2020122874 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Vrútky
Krajina
SK
IBAN
SK5211110000006618705034FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 7 290 € celková hodnota 2026-01-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-19 Slovenské komorné divadlo Martin Zmluva o reklamnej spolupráci 1 845 €
2025-02-10 Slovenské komorné divadlo Martin Zmluva o reklamnej spolupráci 1 845 €
2024-01-17 Slovenské komorné divadlo Martin Zmluva o reklamnej spolupráci 1 800 €
2023-01-23 Slovenské komorné divadlo Martin Zmluva o reklamnej spolupráci 1 800 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EUROCOMPANY GROUP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36404632/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36404632/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36404632",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →