🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

MATRATEX manufacture s.r.o.

IČO36403687DIČ2021634659IČ DPHSK2021634659NACE3100EST.2002 · 24r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 90/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 90/100
A+
90/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.94mil. €
↗ +2.1% YoY
EBITDA · 2025
215k €
Čistý zisk · 2025
102k €
Aktíva spolu
1.1mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MATRATEX manufacture s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 738k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.94 mil. € 215k € 102k € 1.1 mil. € RUZ závierka
2024 1.9 mil. € 211k € 103k € 1.09 mil. € RUZ závierka
2023 1.65 mil. € 47k € -45k € 922k € RUZ závierka
2022 2 mil. € 79k € -7 883 € 1.06 mil. € RUZ závierka
2021 2.03 mil. € 62k € -17k € 1.22 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.94 M €1.90 M €1.65 M €2.00 M €2.03 M €2.05 M €
EBITDA215 tis. €211 tis. €47 tis. €79 tis. €62 tis. €155 tis. €
EBITDA marža11.1 %11.1 %2.9 %4 %3.1 %7.6 %
Čistý zisk102 tis. €103 tis. €-45 tis. €-8 tis. €-17 tis. €79 tis. €
Aktíva spolu1.10 M €1.09 M €922 tis. €1.06 M €1.22 M €1.23 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-06-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-20 Oravská vodárenská spoločnosť, a.s. alebo v skratke OVS, a.s. Zmluva o podružnom odbere elektrickej energie 0 €
2020-05-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa §54 ods. 1 písm. e/ zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2015-11-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
2011-12-14 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Kúpna zmluva 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Revaj
Od 2008-03-04
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Revaj
Od 2008-02-11
EG
Konateľ
Eva Gloneková
Od 2008-03-04
Do 2008-02-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Gloneková Konateľ 2002-02-01 2008-03-03
Eva Gloneková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-01 2008-03-03
Peter Glonek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-01 2008-03-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MATRATEX manufacture s.r.o.RPO
Sídlo
Záhradnícka 58/A
Vznik
2002-02-01 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36403687RPO
DIČ
2021634659FS
IČ DPH
SK2021634659 · aktívneFS
NACE
3100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2202000000001572951551FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36403687/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36403687/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36403687",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.