SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FRATRIK, s.r.o.
- IČO36402958
- DIČ2020106847
- IČ DPHSK2020106847
- NACE1611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Terchová, SK. Pôsobí v odvetví 1611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
164k €
Zisk 2 098 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
164k €
↗ +2.3% YoY
EBITDA · 2024
15k €
Čistý zisk · 2024
2 098 €
Aktíva spolu
305k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 87/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164k € | 15k € | 2 098 € | 305k € | RUZ závierka |
| 2023 | 160k € | 30k € | 5 624 € | 293k € | RUZ závierka |
| 2022 | 112k € | 6 809 € | -23k € | 296k € | RUZ závierka |
| 2021 | 145k € | 17k € | -12k € | 305k € | RUZ závierka |
| 2020 | 363k € | 114k € | 63k € | 339k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 164 tis. € | 160 tis. € | 112 tis. € | 145 tis. € | 363 tis. € | 275 tis. € |
| EBITDA | 15 tis. € | 30 tis. € | 7 tis. € | 17 tis. € | 114 tis. € | 74 tis. € |
| EBITDA marža | 9.3 % | 18.6 % | 6.1 % | 11.7 % | 31.4 % | 26.9 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 6 tis. € | -23 tis. € | -12 tis. € | 63 tis. € | 38 tis. € |
| Aktíva spolu | 305 tis. € | 293 tis. € | 296 tis. € | 305 tis. € | 339 tis. € | 264 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Konateľ
Mgr. Adam Frátrik
ĽF
Konateľ
Ľubomír Frátrik
ĽF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Frátrik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľubomír Frátrik | Konateľ | 2001-12-17 | 2022-05-20 |
| Ľubomír Frátrik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-17 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľubomír Frátrik
Ľubomír Frátrik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FRATRIK, s.r.o.RPO
Sídlo
Lipová 1208/22
Vznik
2001-12-17 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36402958RPO
DIČ
2020106847FS
IČ DPH
SK2020106847 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Terchová
Krajina
SK
IBAN
SK4811000000002622151849FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FRATRIK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36402958/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36402958/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36402958", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →