SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GASTROTUR, spol. s r.o.
- IČO36402435
- DIČ2020136118
- IČ DPHSK2020136118
- NACE4771 · Maloobchod s odevmi
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s odevmi, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 13/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
628k €
↗ +16.4% YoY
EBITDA · 2023
65k €
Čistý zisk · 2023
48k €
Aktíva spolu
489k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 4 006 €
Kredit
F· 13/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
33k €
Dlh zdravotnej poisťovne
4 006 €
Dlh sociálnej poisťovne
7 796 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
29 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
F
13 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 628k € | 65k € | 48k € | 489k € | RUZ závierka |
| 2022 | 540k € | 17k € | 8 354 € | 427k € | RUZ závierka |
| 2021 | 270k € | 8 962 € | 110 € | 373k € | RUZ závierka |
| 2020 | 367k € | -55k € | -87k € | 384k € | RUZ závierka |
| 2019 | 483k € | 16k € | 1 021 € | 363k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 628 tis. € | 540 tis. € | 270 tis. € | 367 tis. € | 483 tis. € | 363 tis. € |
| EBITDA | 65 tis. € | 17 tis. € | 9 tis. € | -55 tis. € | 16 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 10.4 % | 3.1 % | 3.3 % | -15 % | 3.2 % | 2.5 % |
| Čistý zisk | 48 tis. € | 8 tis. € | 110 € | -87 tis. € | 1 tis. € | 592 € |
| Aktíva spolu | 489 tis. € | 427 tis. € | 373 tis. € | 384 tis. € | 363 tis. € | 260 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Konateľ
Ing. Alojz Šimčisko
DŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Darina Šimčisková
DŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Darina Šimčisková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Alojz Šimčisko | Konateľ | 2010-02-26 | 2009-10-26 |
| Darina Šimčisková | Konateľ | 2009-10-26 | 2026-04-22 |
| Darina Šimčisková | Konateľ | 2009-10-26 | 2026-04-15 |
| Darina Šimčisková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-10-18 | 2022-02-18 |
| Jozefína Völgyiová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-29 | 2005-10-17 |
| Ing. Alojz Šimčisko | Konateľ | 2001-11-27 | 2010-02-25 |
| Ivana Hrtusová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-11-27 | 2003-09-28 |
| Jozefína Völgyiová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-11-27 | 2003-09-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Darina Šimčisková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
GASTROTUR, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Pribišova 6
Vznik
2001-11-27 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36402435RPO
DIČ
2020136118FS
IČ DPH
SK2020136118 · aktívneFS
NACE
4771 · Maloobchod s odevmi
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-11-29 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov znení nes | 5 854 € |
| 2026-04-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 4 006 € |
| 2020-05-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-05-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uzatvorená v zmysle § 2 | 0 € |
| 2016-05-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | GASTROTOUR, spol. s r.o. | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GASTROTUR, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36402435/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36402435/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36402435", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →