SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ALFEUS, spol. s r.o.

  • IČO36402257
  • DIČ2021632679
  • IČ DPHSK2021632679
  • NACE6220

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 6220.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
300k €
↗ +14.5% YoY
EBITDA · 2025
39k €
Čistý zisk · 2025
15k €
Aktíva spolu
176k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 109k 218k 330k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 300k € 39k € 15k € 176k € RUZ závierka
2024 262k € 31k € 17k € 176k € RUZ závierka
2023 216k € 12k € 4 580 € 66k € RUZ závierka
2022 235k € 15k € 6 034 € 49k € RUZ závierka
2021 226k € 14k € 4 278 € 76k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby300 tis. €262 tis. €216 tis. €235 tis. €226 tis. €192 tis. €
EBITDA39 tis. €31 tis. €12 tis. €15 tis. €14 tis. €21 tis. €
EBITDA marža13.1 %11.9 %5.8 %6.3 %6.3 %10.7 %
Čistý zisk15 tis. €17 tis. €5 tis. €6 tis. €4 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu176 tis. €176 tis. €66 tis. €49 tis. €76 tis. €49 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Július Rebeťák
Od 2022-10-06
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Kováč
Od 2022-10-06
IJ
Konateľ
Ing. Július Rebeťák
Od 2007-03-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-06 2022-10-05
Ing. František Dubec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-23 2008-05-05
Ing. Miroslav Michálek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-23 2008-05-05
Marian Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-07-23 2008-05-05
Ing. Július Rebeťák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-22 2022-10-05
Anna Grupáčová Konateľ 2004-11-20 2004-10-07
Ing. Ľubomír Pitek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-20 2007-05-09
Juraj Dubovec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-20 2005-01-21
Ing. Ľubomír Pitek Konateľ 2004-10-07 2007-05-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ALFEUS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Juraja Závodského 489/154
Vznik
2001-11-26 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36402257RPO
DIČ
2021632679FS
IČ DPH
SK2021632679 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
CZ8403000000000241627031FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALFEUS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36402257/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36402257/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36402257",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →