SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ARCHÍV SB, s.r.o.
- IČO36402249
- DIČ2021610778
- IČ DPHSK2021610778
- NACE3812 · Zber nebezpečného odpadu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Zber nebezpečného odpadu, 31 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.42mil. €
↗ +4.3% YoY
EBITDA · 2025
167k €
Čistý zisk · 2025
72k €
Aktíva spolu
1.32mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
31
Σ 3.34 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.42 mil. € | 167k € | 72k € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.36 mil. € | 244k € | 133k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.23 mil. € | 175k € | 102k € | 1.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.09 mil. € | 240k € | 170k € | 979k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.07 mil. € | 301k € | 217k € | 996k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.42 M € | 1.36 M € | 1.23 M € | 1.09 M € | 1.07 M € | 729 tis. € |
| EBITDA | 167 tis. € | 244 tis. € | 175 tis. € | 240 tis. € | 301 tis. € | 169 tis. € |
| EBITDA marža | 11.7 % | 17.9 % | 14.2 % | 22 % | 28 % | 23.2 % |
| Čistý zisk | 72 tis. € | 133 tis. € | 102 tis. € | 170 tis. € | 217 tis. € | 61 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.32 M € | 1.07 M € | 1.15 M € | 979 tis. € | 996 tis. € | 831 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Beníček
BJ
Konateľ
Bc. Ján Bubniak
BJ
Konateľ
Bc. Ján Bubniak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Beníček | Konateľ | 2003-06-17 | 2022-05-20 |
| Ing. Ivan Šátek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-11-23 | 2005-11-28 |
| Ing. Ivan Šátek | Konateľ | 2001-11-23 | 2003-02-10 |
| Ing. Ivan Šátek | Konateľ | 2001-11-23 | 2005-11-28 |
| Ing. Ivan Šátek | Konateľ | 2001-11-23 | 2005-11-09 |
| Ing. Vladimír Beníček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-11-23 | 2005-11-28 |
| Ing. Vladimír Beníček | Konateľ | 2001-11-23 | 2003-02-10 |
| Ing. Vladimír Beníček | Konateľ | 2001-11-23 | 2003-06-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Beníček
Ján Bubniak
Samuel Bubniak
Tomáš Bubniak
Vladimír Beníček
Ján Bubniak
Michal Gömöry
Vladimír Beníček
Beáta Beníčková
Ján Bubniak
Slavomír Moško
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ARCHÍV SB, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 1947/1
Vznik
2001-11-23 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36402249RPO
DIČ
2021610778FS
IČ DPH
SK2021610778 · aktívneFS
NACE
3812 · Zber nebezpečného odpadu
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK1711000000002626043853FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-11-08 | Ministerstvo životného prostredia SR | Zmena projektu č. 082/4.3/2011 | 1.15 mil. € |
| 2024-01-16 | Fakultná nemocnica Trnava | Zmluva o odvoze a likvidácii odpadu | 815k € |
| 2025-11-05 | Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica | Zmluva o poskytovaní služieb | 640k € |
| 2023-10-09 | Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica | Zmluva o poskytovaní služieb | 500k € |
| 2023-10-05 | Fakultná nemocnica Trnava | Dodatok č. 1 k Zmluve č. Z2022368_Z | 372k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARCHÍV SB, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36402249/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36402249/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36402249", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →