SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DREVICOM, s.r.o.
- IČO36401188
- DIČ2020099488
- IČ DPHSK2020099488
- NACE1611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 1611, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.06 mil. €
Zisk 50k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.06mil. €
↗ +10.8% YoY
EBITDA · 2025
521k €
Čistý zisk · 2025
50k €
Aktíva spolu
3.17mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
3
Σ 92k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
16 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.06 mil. € | 521k € | 50k € | 3.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.76 mil. € | 547k € | 68k € | 3.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.46 mil. € | 378k € | -121k € | 2.96 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.78 mil. € | 571k € | 111k € | 2.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.2 mil. € | -63k € | -298k € | 3.04 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.06 M € | 2.76 M € | 2.46 M € | 3.78 M € | 2.20 M € | 1.89 M € |
| EBITDA | 521 tis. € | 547 tis. € | 378 tis. € | 571 tis. € | -63 tis. € | -43 tis. € |
| EBITDA marža | 17 % | 19.8 % | 15.4 % | 15.1 % | -2.9 % | -2.3 % |
| Čistý zisk | 50 tis. € | 68 tis. € | -121 tis. € | 111 tis. € | -298 tis. € | -296 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.17 M € | 3.03 M € | 2.96 M € | 2.57 M € | 3.04 M € | 2.49 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Posluch
JP
Konateľ
Jozef Posluch
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Zuzana Dolinayová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Zuzana Dolinayová | Konateľ | 2015-10-23 | 2018-04-13 |
| Mgr. Zuzana Dolinayová | Konateľ | 2015-10-23 | 2018-04-27 |
| Jozef Posluch | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-19 | 2022-09-13 |
| Ľubomír Dolinay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-19 | 2015-12-01 |
| František Posluch | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-20 | 2006-05-25 |
| Jozef Posluch | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-20 | 2006-04-18 |
| Ľubomír Dolinay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-20 | 2006-04-18 |
| František Posluch | Konateľ | 2002-07-30 | 2004-09-21 |
| František Posluch | Konateľ | 2002-07-30 | 2005-01-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Posluch
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DREVICOM, s.r.o.RPO
Sídlo
Závodská cesta 2945/38
Vznik
2001-10-03 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36401188RPO
DIČ
2020099488FS
IČ DPH
SK2020099488 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1002000000001520598151FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-07-21 | Martinská teplárenská, a.s. | Rámcová kúpna zmluva | 91k € |
| 2024-08-30 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 108768-2024/710 o poskytnutí pomoci v lesnom hospodárstve na plnenie mimoprodukčných funkcií lesov | 1 442 € |
| 2025-10-20 | Základná škola s materskou školou, Školská 219/3, Žaškov | Darovacia zmluva | 0 € |
| 2020-06-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc"- Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2015-04-24 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 4662/15 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DREVICOM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36401188/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36401188/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36401188", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →