🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · SK
BIOMAC Slovakia, s.r.o.
IČO36399701DIČ2020106176IČ DPHSK2020106176NACE7020EST.2001 · 25r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 88/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 32 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 88/100
A
88/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.5mil. €
↗ +33.6% YoY
EBITDA · 2025
115k €
Čistý zisk · 2025
55k €
Aktíva spolu
879k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 88/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
32 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
88 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BIOMAC Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.5 mil. € | 115k € | 55k € | 879k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.88 mil. € | -163k € | -235k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.04 mil. € | -50k € | -107k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.93 mil. € | 145k € | 107k € | 703k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.25 mil. € | 25k € | 14k € | 235k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.50 M € | 1.88 M € | 2.04 M € | 1.93 M € | 1.25 M € | 891 tis. € |
| EBITDA | 115 tis. € | -163 tis. € | -50 tis. € | 145 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA marža | 4.6 % | -8.7 % | -2.4 % | 7.5 % | 2 % | 2.7 % |
| Čistý zisk | 55 tis. € | -235 tis. € | -107 tis. € | 107 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Aktíva spolu | 879 tis. € | 1.02 M € | 1.22 M € | 703 tis. € | 235 tis. € | 379 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Černý
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Zelina
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zdeněk Černý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Martin Černý | Konateľ | 2009-11-30 | — |
| Ing. Peter Zelina | Konateľ | 2009-11-30 | — |
| Ing. Zdeněk Černý | Konateľ | 2009-11-30 | — |
| Ing. Peter Zelina | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-08-31 | 2023-04-24 |
| Ing. Martin Černý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-13 | 2023-04-24 |
| Ing. Zdeněk Černý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-13 | 2023-04-24 |
| Ing. Stanislav Bíroš | Konateľ | 2001-07-10 | 2004-12-27 |
| Ing. Stanislav Bíroš | Konateľ | 2001-07-10 | 2002-12-22 |
| Ing. Stanislav Bíroš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-07-10 | 2010-02-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Černý
Zdeněk Černý
Peter Zelina
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
BIOMAC Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Javorová 2
Vznik
2001-07-10 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36399701RPO
DIČ
2020106176FS
IČ DPH
SK2020106176 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK6609000000005194541069FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36399701/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36399701/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36399701", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.