SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ARDSYSTÉM, s.r.o.

  • IČO36397563
  • DIČ2020105989
  • IČ DPHSK2020105989
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 65 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.01 mil. € Zisk 176k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.01mil. €
↗ +15.9% YoY
EBITDA · 2025
317k €
Čistý zisk · 2025
176k €
Aktíva spolu
837k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
65
Σ 814k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 731k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.01 mil. € 317k € 176k € 837k € RUZ závierka
2024 1.74 mil. € 314k € 205k € 648k € RUZ závierka
2023 1.91 mil. € 311k € 185k € 656k € RUZ závierka
2022 1.79 mil. € 342k € 165k € 640k € RUZ závierka
2021 1.29 mil. € 121k € -20k € 572k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.01 M €1.74 M €1.91 M €1.79 M €1.29 M €1.33 M €
EBITDA317 tis. €314 tis. €311 tis. €342 tis. €121 tis. €203 tis. €
EBITDA marža15.8 %18.1 %16.3 %19.1 %9.4 %15.3 %
Čistý zisk176 tis. €205 tis. €185 tis. €165 tis. €-20 tis. €44 tis. €
Aktíva spolu837 tis. €648 tis. €656 tis. €640 tis. €572 tis. €728 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Branislav Delinčák
Od 2022-02-10
KD
Konateľ
Katarína Delinčáková
Od 2014-05-06
PZ
Konateľ
PharmDr. Zuzana Delinčáková
Od 2014-05-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Branislav Delinčák Konateľ 2004-03-31
Ing. Rudolf Delinčák Konateľ 2001-02-07
Ing. Rudolf Delinčák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-28 2022-02-09
Branislav Delinčák Konateľ 2004-03-31 2009-02-16
Ing. Rudolf Delinčák Konateľ 2001-03-14 2003-02-10
Michal Delinčák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-14 2006-01-27
Michal Delinčák Konateľ 2001-03-14 2003-02-10
Ing. Rudolf Delinčák Konateľ 2001-02-07 2022-05-20
Michal Delinčák Konateľ 2001-02-07 2006-01-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Branislav DelinčákPEP
od 2022-03-14
Rudolf Delinčák
od 2017-07-17 · do 2022-03-14
Branislav DelinčákPEP
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Michal Delinčák
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Rudolf Delinčák
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Katarína Delinčáková
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Zuzana Delinčáková
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ARDSYSTÉM, s.r.o.RPO
Sídlo
Pavla Mudroňa 5
Vznik
2001-03-14 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36397563RPO
DIČ
2020105989FS
IČ DPH
SK2020105989 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7011000000002943076050FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
65 zmlúv 814k € celková hodnota 2026-05-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-05-04 Obec Hlboké nad Váhom Zmluva o dielo č. 03/2026 169k €
2022-09-19 Mestská časť Bratislava - Rusovce Kúpna zmluva 115k €
2019-07-17 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Zmluva o dielo č. 321/2019/AXNV uzavretá podľa ust. §-u 536 a nasl. Zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v platnom znení. 83k €
2020-03-02 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Zmluva o dielo č. 69/2020/AXNV uzavretá podľa ust. §-u 536 a nasl. Zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v platnom znení. 70k €
2025-07-09 Obec Betliar Zmluva o dielo č. ZoD/02/2025 61k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARDSYSTÉM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36397563/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36397563/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36397563",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →