SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ROPOK, s.r.o.
- IČO36395501
- DIČ2020135678
- IČ DPHSK2020135678
- NACE4730 · Maloobch.s pohon.látkami
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Oščadnica, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s pohon.látkami, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.4 mil. €
Zisk 12k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.4mil. €
↘ -11.8% YoY
EBITDA · 2025
24k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
204k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.4 mil. € | 24k € | 12k € | 204k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.59 mil. € | 27k € | 11k € | 198k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.57 mil. € | 14k € | -1 138 € | 218k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.88 mil. € | 41k € | 19k € | 226k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.32 mil. € | 37k € | 9 706 € | 245k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.40 M € | 1.59 M € | 1.57 M € | 1.88 M € | 1.32 M € | 1.27 M € |
| EBITDA | 24 tis. € | 27 tis. € | 14 tis. € | 41 tis. € | 37 tis. € | 44 tis. € |
| EBITDA marža | 1.7 % | 1.7 % | 0.9 % | 2.2 % | 2.8 % | 3.5 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 11 tis. € | -1 tis. € | 19 tis. € | 10 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 204 tis. € | 198 tis. € | 218 tis. € | 226 tis. € | 245 tis. € | 216 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DK
Konateľ
Daniela Kordeková
JŠ
Konateľ
Jana Šulganová
MC
Konateľ
Mária Capeková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zuzana Kozová | Konateľ | 2024-11-26 | — |
| Ladislav Kuljovský | Konateľ | 2022-05-21 | — |
| Ladislav Kuljovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | — |
| Mária Kuljovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | — |
| Ladislav Kuljovský | Konateľ | 2000-11-30 | 2022-05-20 |
| Ladislav Kuljovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-11-30 | 2022-05-20 |
| Mária Kuljovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-11-30 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ROPOK, s.r.o.RPO
Sídlo
č. 1512
Vznik
2000-11-30 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36395501RPO
DIČ
2020135678FS
IČ DPH
SK2020135678 · aktívneFS
NACE
4730 · Maloobch.s pohon.látkami
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oščadnica
Krajina
SK
IBAN
SK4002000000001436277451FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-10-19 | SOŠds Krásno nad kysucou | odber PHM | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROPOK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36395501/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36395501/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36395501", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →