AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 K & M, a.s. v konkurze
- IČO36393380
- DIČ2020127164
- IČ DPHSK2020127164
- NACE1812 · Iná tlač
Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Iná tlač.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
3 460 €
Zisk -27k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
3 460 €
↘ -79.0% YoY
EBITDA · 2022
-3 871 €
Čistý zisk · 2022
-27k €
Aktíva spolu
3.26mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 3 460 € | -3 871 € | -27k € | 3.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 16k € | 49k € | 19k € | 3.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 52k € | 10k € | -18k € | 3.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 278k € | -1 893 € | -24k € | 3.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2018 | 1.04 mil. € | 140k € | -465k € | 3.91 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 16 tis. € | 52 tis. € | 278 tis. € | 1.04 M € | 2.14 M € |
| EBITDA | -4 tis. € | 49 tis. € | 10 tis. € | -2 tis. € | 140 tis. € | 248 tis. € |
| EBITDA marža | -111.9 % | 295.6 % | 19.7 % | -0.7 % | 13.4 % | 11.5 % |
| Čistý zisk | -27 tis. € | 19 tis. € | -18 tis. € | -24 tis. € | -465 tis. € | -390 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.26 M € | 3.75 M € | 3.30 M € | 3.56 M € | 3.91 M € | 3.55 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽK
Člen dozorného orgánu
Ľudmila Kadlecová
RK
Člen dozorného orgánu
Roland Koncz
IR
podpredseda
Ing. Róbert Kiss
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Machaj | predseda | 2013-09-06 | — |
| Tatiana Janeková | Člen dozorného orgánu | 2013-09-06 | — |
| Ing. Ernest Gulej | člen | 2013-09-24 | 2013-09-05 |
| Ing. Ľubomír Balco | Člen dozorného orgánu | 2013-09-24 | 2013-09-05 |
| Roman Kudláček | predseda | 2013-09-24 | 2013-09-05 |
| Ján Salíni | Člen dozorného orgánu | 2013-09-06 | 2020-03-19 |
| Ján Salíni | Člen dozorného orgánu | 2013-09-06 | 2020-01-03 |
| Mgr. Ľubica Valtýni Štubnerová | Člen dozorného orgánu | 2013-09-06 | 2020-03-19 |
| Mgr. Ľubica Valtýni Štubnerová | Člen dozorného orgánu | 2013-09-06 | 2020-01-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
K & M, a.s.RPO
Sídlo
J. Rumana 7/41
Vznik
2000-08-04 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36393380RPO
DIČ
2020127164FS
IČ DPH
SK2020127164 · aktívneFS
NACE
1812 · Iná tlač
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK3083300000002701487383FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-05-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle § 558 Občianskeho zákonníka | 4 113 € |
| 2018-12-14 | Štátne lesy Tatranského národného parku Tatranská Lomnica | DOHODA O UROVNANÍ 279/2018-VPČ | 0 € |
| 2013-10-25 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | DODATOK č. 2 k ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-0902/0372/38 | 0 € |
| 2013-01-31 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. KaHR-111SP-0902/0372/38/ZZ103 | 0 € |
| 2012-07-30 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | DODATOK č. 1 k ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-0902/0372/38 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
K & M, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2024-10-08
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: K & M, a.s., so sídlom J. Rumana 7/41, 031 80 Liptovský Mikuláš, IČO: 36 393 380, ktorého správcom je: Profesionálna správcovská kancelária, k.s., so sídlom kancelárie Sládkovičova 6, 010 01 Žilina, IČO: 46 333 908, značka správcu: S 1565, takto
bankruptcy
2024-01-30
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok dlžníka: K & M, a.s., so sídlom J. Rumana 7/41, 031 80 Liptovský Mikuláš, IČO: 36 393 380, právne zastúpený: JUDr. Tomáš Tauber, advokát so sídlom Stará cesta 6, 052 01 Spišská Nová Ves, IČO: 51 151 227, správcom ktorého je: ADVO INSOLVENCY, k.s., so sídlom kancelárie ul. 29 augusta 31, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 46 772 910, značka správcu: S1604, takto
bankruptcy
2024-01-30
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: K & M, a.s., so sídlom J. Rumana 7/41, 031 80 Liptovský Mikuláš, IČO: 36 393 380, ktorého správcom je: ADVO INSOLVENCY, k.s., so sídlom kancelárie ul. 29 augusta 31, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 46 772 910, značka správcu: S1604, v časti o návrhu navrhovateľa: STAR MAX SE, so sídlom Hlavná 23, 917 01 Trnava, IČO: 50 211 269, na vstup do konania, takto
bankruptcy
2024-01-30
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: K & M, a.s., so sídlom J. Rumana 7/41, 031 80 Liptovský Mikuláš, IČO: 36 393 380, ktorého správcom je: ADVO INSOLVENCY, k.s., so sídlom kancelárie ul. 29 augusta 31, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 46 772 910, značka správcu: S1604, v časti o návrhu navrhovateľa: Jana Rezáková, nar. 21.02.1994, trvale bytom Rozkvet 2051/105, 017 01 Považská Bystrica, na vstup do konania, takto
bankruptcy
2023-10-02
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: K & M, a.s., so sídlom J. Rumana 7/41, 031 80 Liptovský Mikuláš, IČO: 36 393 380, právne zastúpený: JUDr. Miloslav Hricko, advokát so sídlom Ulica 1. Mája 709,031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 42 219 361, správcom ktorého je: ADVO INSOLVENCY, k.s., so sídlom kancelárie: ul. 29 augusta 31, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 46 772 910 značka správcu: S1604, v časti o návrhu odvolaného správcu Mgr. Ing. Jana Hurinová, so sídlom kanc
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36393380/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36393380/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36393380", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →