SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KOVOMAT SLOVAKIA, s.r.o.
- IČO36391671
- DIČ2020104537
- IČ DPHSK2020104537
- LEI315700F218DYFGTWYR48
- NACE4687
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 4687, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.34mil. €
↘ -37.4% YoY
EBITDA · 2024
145k €
Čistý zisk · 2024
-37k €
Aktíva spolu
1.69mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 400 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.34 mil. € | 145k € | -37k € | 1.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.34 mil. € | 81k € | -107k € | 1.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.65 mil. € | 236k € | 132k € | 1.94 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.23 mil. € | 182k € | 57k € | 1.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.8 mil. € | 25k € | -99k € | 1.04 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.34 M € | 5.34 M € | 5.65 M € | 5.23 M € | 1.80 M € | 2.66 M € |
| EBITDA | 145 tis. € | 81 tis. € | 236 tis. € | 182 tis. € | 25 tis. € | -49 tis. € |
| EBITDA marža | 4.4 % | 1.5 % | 4.2 % | 3.5 % | 1.4 % | -1.8 % |
| Čistý zisk | -37 tis. € | -107 tis. € | 132 tis. € | 57 tis. € | -99 tis. € | -185 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.69 M € | 1.92 M € | 1.94 M € | 1.49 M € | 1.04 M € | 1.21 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Branislav Országh
FO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Filip Országh
SH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Silvia Hritzová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Branislav Országh | Konateľ | 2012-05-16 | — |
| Branislav Országh | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-01-10 | 2022-01-11 |
| Silvia Országhová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-01-10 | 2022-01-11 |
| Branislav Országh | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-07 | 2019-01-09 |
| Ing. Ján Federič | Konateľ | 2017-12-04 | 2018-02-06 |
| Ing. Ján Federič | Konateľ | 2017-12-04 | 2018-01-25 |
| Ing. Jaroslav Širanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-07-21 | 2018-03-26 |
| Branislav Országh | Konateľ | 2010-12-03 | 2010-11-29 |
| Juraj Vrábel | Konateľ | 2010-11-29 | 2012-05-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Filip Országh
Branislav Országh
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KOVOMAT SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Dolný Val 118/64
Vznik
2000-04-27 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36391671RPO
DIČ
2020104537FS
IČ DPH
SK2020104537 · aktívneFS
LEI
315700F218DYFGTWYR48GLEIF
NACE
4687
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002622410118FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-09-29 | Trnavský samosprávny kraj | Dodatok č. 1 ku Kúpnej zmluve zo dňa 16.08.2022 | 200 € |
| 2022-08-16 | Trnavský samosprávny kraj | Kúpna zmluva | 200 € |
| 2024-02-08 | Mesto Levice | úprava práv a povinností Zmluvných strán pri nakladní so zložkami komunálneho odpadu | 0 € |
| 2023-05-17 | Trnavský samosprávny kraj | ZMLUVA O ODBERE A SPRACOVANÍ KOVOVÉHO ODPADU | 0 € |
| 2022-12-07 | Mesto Žilina | Dodatok č. 2 k Zmluve o nakladaní s odpadmi ev. č. 741/2015 zo dňa 31.12.2015 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOVOMAT SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36391671/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36391671/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36391671", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →