AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 VLCI ŽILINA, a. s.
- IČO36387193
- DIČ2020103921
- IČ DPHSK2020103921
- NACE9319 · Ost.športové čin.
Akciová spoločnosť, registrovaná 1999, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Ost.športové čin., 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.09 mil. €
Zisk -77k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.09mil. €
↗ +119.1% YoY
EBITDA · 2024
-69k €
Čistý zisk · 2024
-77k €
Aktíva spolu
651k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
7
Σ 183k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
92 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.09 mil. € | -69k € | -77k € | 651k € | RUZ závierka |
| 2023 | 954k € | -186k € | -192k € | 146k € | RUZ závierka |
| 2022 | 615k € | -224k € | -227k € | 179k € | RUZ závierka |
| 2021 | 219k € | -192k € | -204k € | 145k € | RUZ závierka |
| 2020 | 122k € | 45k € | 12k € | 327k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.09 M € | 954 tis. € | 615 tis. € | 219 tis. € | 122 tis. € | 337 tis. € |
| EBITDA | -69 tis. € | -186 tis. € | -224 tis. € | -192 tis. € | 45 tis. € | 192 tis. € |
| EBITDA marža | -3.3 % | -19.5 % | -36.5 % | -87.6 % | 36.6 % | 57 % |
| Čistý zisk | -77 tis. € | -192 tis. € | -227 tis. € | -204 tis. € | 12 tis. € | 142 tis. € |
| Aktíva spolu | 651 tis. € | 146 tis. € | 179 tis. € | 145 tis. € | 327 tis. € | 165 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Člen dozorného orgánu
Ing. Viera Chovancová
FS
Predseda predstavenstva
František Skladaný
MR
Člen dozorného orgánu
Mgr. Rudolf Jurčák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Peter Fiabáne | Člen dozorného orgánu | 2021-02-02 | — |
| JUDr. Maroš Jakubek, PhD. | podpredseda predstavenstva | 2020-06-12 | — |
| Ing. Roman Jurčák | Člen dozorného orgánu | 2021-07-13 | 2024-05-28 |
| Ing. Roman Jurčák | Člen dozorného orgánu | 2021-07-13 | 2024-05-12 |
| Ing. Rastislav Chovanec, PhD. | predseda predstavenstva | 2020-06-12 | 2023-11-29 |
| Ing. Rastislav Chovanec, PhD. | predseda predstavenstva | 2020-06-12 | 2024-01-02 |
| Ing. Roman Jurčák | Člen dozorného orgánu | 2020-06-12 | 2021-06-12 |
| Ing. Roman Jurčák | Člen dozorného orgánu | 2020-06-12 | 2021-07-23 |
| Mgr. Rudolf Jurčák | Člen dozorného orgánu | 2020-06-12 | 2021-07-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Maroš JakubekPEP
Rastislav ChovanecPEP
Maroš JakubekPEP
Rastislav Chovanec
Rastislav ChovanecPEP
Maroš JakubekPEP
Světlana Tomanová
Ernest Bokroš
Andrej Chlapík
Peter DurmisPEP
Emanuel Lovišek
Ján Nociar
Igor ChomaPEP
Jozef JurišPEP
Pavol Kuric
Tibor Šenkár
Milan Čanky
Emanuel Lovišek
Marián Tittl
Anton TrnovecPEP
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VLCI ŽILINA, a. s.RPO
Sídlo
Športová 5
Vznik
1999-10-20 · 27 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36387193RPO
DIČ
2020103921FS
IČ DPH
SK2020103921 · aktívneFS
NACE
9319 · Ost.športové čin.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK5609000000005171765940FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-11-11 | Slovenská televízia a rozhlas | Zmluva o spolupráci pri zaznamenaní a vysielaní športového podujatia a o udelení licencie | 61k € |
| 2025-06-27 | Technický Skúšobný Ústav Piešťany, a. s. | Zmluva o reklame a propagácii | 50k € |
| 2024-11-08 | SLOVAKIA TRAVEL | Zmluva o marketingovej spolupráci | 47k € |
| 2024-07-29 | Technický Skúšobný Ústav Piešťany, a. s. | Zmluva o reklame a propagácii | 25k € |
| 2018-02-20 | Žilinská teplárenská, a.s. | Zmluva o reklame | 12k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VLCI ŽILINA, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36387193/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36387193/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36387193", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →