SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PROMET SLOVAKIA, s.r.o.

  • IČO36386731
  • DIČ2020131685
  • IČ DPHSK2020131685
  • NACE4682

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Dolný Kubín, SK. Pôsobí v odvetví 4682.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5.2mil. €
↘ -35.1% YoY
EBITDA · 2025
146k €
Čistý zisk · 2025
66k €
Aktíva spolu
2.09mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6M 13M 19M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5.2 mil. € 146k € 66k € 2.09 mil. € RUZ závierka
2024 8.01 mil. € 310k € 152k € 3.09 mil. € RUZ závierka
2023 10.05 mil. € 515k € 351k € 4.15 mil. € RUZ závierka
2022 14.45 mil. € 711k € 514k € 5.11 mil. € RUZ závierka
2021 17.25 mil. € 538k € 379k € 5.14 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby5.20 M €8.01 M €10.05 M €14.45 M €17.25 M €13.95 M €
EBITDA146 tis. €310 tis. €515 tis. €711 tis. €538 tis. €258 tis. €
EBITDA marža2.8 %3.9 %5.1 %4.9 %3.1 %1.9 %
Čistý zisk66 tis. €152 tis. €351 tis. €514 tis. €379 tis. €161 tis. €
Aktíva spolu2.09 M €3.09 M €4.15 M €5.11 M €5.14 M €4.61 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Konateľ
Ing. Tomáš Konečný
Od 2013-11-04
IP
Konateľ
Ing. Pavol Konečný
Od 2000-07-31
IP
Konateľ
Ing. Pavol Konečný
Od 2000-07-31
Do 2003-04-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Pavol Konečný Konateľ 2000-07-31 2022-05-20
Ing. Pavol Konečný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-07-31 2014-01-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROMET SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Radlinského 1730
Vznik
2000-07-31 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36386731RPO
DIČ
2020131685FS
IČ DPH
SK2020131685 · aktívneFS
NACE
4682
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
IBAN
CZ5803000000001017459883FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-06-09 Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici Zmluva o poskytnutí daru č.7118/2016 500 €
2013-09-10 Detský domov Štós Darovacia zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROMET SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36386731/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36386731/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36386731",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →