SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MB-ELEKTRONIKA, s.r.o.

  • IČO36386154
  • DIČ2020103536
  • IČ DPHSK2020103536
  • NACE6220

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Kysucké Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 6220.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 183k € Zisk 588 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
183k €
↘ -5.5% YoY
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
588 €
Aktíva spolu
152k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 72k 143k 217k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 183k € 27k € 588 € 152k € RUZ závierka
2023 194k € 25k € 817 € 163k € RUZ závierka
2022 197k € 8 519 € 3 490 € 126k € RUZ závierka
2021 144k € 11k € 6 136 € 119k € RUZ závierka
2020 174k € 14k € 447 € 110k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby183 tis. €194 tis. €197 tis. €144 tis. €174 tis. €163 tis. €
EBITDA27 tis. €25 tis. €9 tis. €11 tis. €14 tis. €11 tis. €
EBITDA marža14.6 %13.1 %4.3 %7.3 %7.9 %6.5 %
Čistý zisk588 €817 €3 tis. €6 tis. €447 €-4 tis. €
Aktíva spolu152 tis. €163 tis. €126 tis. €119 tis. €110 tis. €114 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ing. Zuzana Bieliková
Od 2022-09-23
MI
Konateľ
Mgr. Ing. Zuzana Bieliková
Od 2014-10-20
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ing. Zuzana Bieliková
Od 2014-10-30
Do 2022-09-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mária Bieliková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-28 2014-10-29
Milan Bielik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-28 2014-10-29
Milan Bielik Konateľ 2005-03-24 2013-12-08
Milan Bielik Konateľ 2005-03-24 2014-10-29
Marta Lalinská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-05-23 2005-04-27
Ing. Ivan Hanzel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-08-23 2005-04-27
Ing. Milan Žilka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-08-23 2005-04-27
Ing. Milan Žilka Konateľ 2000-08-23 2003-05-29
Ing. Milan Žilka Konateľ 2000-06-28 2005-03-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zuzana Bieliková
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MB-ELEKTRONIKA, s.r.o.RPO
Sídlo
Oškerda 36
Vznik
1999-05-25 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36386154RPO
DIČ
2020103536FS
IČ DPH
SK2020103536 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Kysucké Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK7456000000003156290001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina dohoda č.20/25/54E/4919 v rámci NP "Prvá pomoc" -opatrenie č.3B 0 €
2020-04-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda číslo 20/25/54E/560 v rámci NP ,,Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MB-ELEKTRONIKA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36386154/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36386154/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36386154",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →