SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 P M R , s.r.o.

  • IČO36385361
  • DIČ2020120003
  • IČ DPHSK2020120003
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií, 6 verejných zmlúv v CRZ, 4 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 11.05 mil. € Zisk -562k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
11.05mil. €
↗ +0.5% YoY
EBITDA · 2025
514k €
Čistý zisk · 2025
-562k €
Aktíva spolu
11.63mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
6
Σ 4.54 mil. €
EU projekty
4
Σ 7.57 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 13M 20M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 11.05 mil. € 514k € -562k € 11.63 mil. € RUZ závierka
2024 11 mil. € 1.13 mil. € -768k € 12.44 mil. € RUZ závierka
2023 14.4 mil. € 1.06 mil. € -217k € 15.02 mil. € RUZ závierka
2022 18.58 mil. € 3.25 mil. € 1.65 mil. € 14.83 mil. € RUZ závierka
2021 13.6 mil. € 2.39 mil. € 1.01 mil. € 10.97 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby11.05 M €11.00 M €14.40 M €18.58 M €13.60 M €9.79 M €
EBITDA514 tis. €1.13 M €1.06 M €3.25 M €2.39 M €1.42 M €
EBITDA marža4.6 %10.3 %7.3 %17.5 %17.6 %14.5 %
Čistý zisk-562 tis. €-768 tis. €-217 tis. €1.65 M €1.01 M €279 tis. €
Aktíva spolu11.63 M €12.44 M €15.02 M €14.83 M €10.97 M €10.06 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Bugan
Od 2022-05-21
IM
Konateľ
Ing. Marek Bugan
Od 2008-03-01
IM
Konateľ
Ing. Milan Malák
Od 2008-03-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Bugan Konateľ 2004-12-28
Ing. Amália Buganová Konateľ 1999-09-14
Ing. Marek Bugan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-01-20 2022-05-20
Ing. Marek Bugan Konateľ 2008-03-01 2017-06-20
Ing. Milan Malák Konateľ 2008-03-01 2017-06-20
Ing. Amália Buganová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-02-08 2009-01-19
Ing. Ján Bugan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-02-08 2009-01-19
Ing. Ján Bugan Konateľ 2004-12-28 2017-06-20
Štefan Ondruška Konateľ 2004-12-28 2007-10-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Bugan
od 2017-06-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
P M R , s.r.o.RPO
Sídlo
Čsl. armády 3/10223
Vznik
1999-04-12 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36385361RPO
DIČ
2020120003FS
IČ DPH
SK2020120003 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK6275000000004031043159FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 4.54 mil. € celková hodnota 2024-02-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-03-14 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 2.02 mil. €
2024-02-20 Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 1.98 mil. €
2017-08-16 Ministerstvo školstva, vedy a výskumu a športu Slovenskej republiky : ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: VaI/DP/2016/1.2.2-02/D538 1.39 mil. €
2021-09-22 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC421-2018-46/ADB7 496k €
2018-01-29 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 200k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
P M R , s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36385361/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36385361/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36385361",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →