SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CASSANDRA GROUP, s.r.o.

  • IČO36384844
  • DIČ2020108992
  • IČ DPHSK2020108992
  • NACE4211 · Výstavba ciest a diaľnic

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Bytča, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba ciest a diaľnic, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
271k €
↗ +28.7% YoY
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
3 575 €
Aktíva spolu
443k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 567k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 166k 332k 503k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 271k € 27k € 3 575 € 443k € RUZ závierka
2023 210k € -46k € -67k € 444k € RUZ závierka
2022 458k € 43k € 23k € 530k € RUZ závierka
2021 264k € -50k € -72k € 542k € RUZ závierka
2020 376k € 79k € 37k € 1.04 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby271 tis. €210 tis. €458 tis. €264 tis. €376 tis. €356 tis. €
EBITDA27 tis. €-46 tis. €43 tis. €-50 tis. €79 tis. €24 tis. €
EBITDA marža10 %-21.7 %9.4 %-19 %21.1 %6.8 %
Čistý zisk4 tis. €-67 tis. €23 tis. €-72 tis. €37 tis. €-2 tis. €
Aktíva spolu443 tis. €444 tis. €530 tis. €542 tis. €1.04 M €904 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Konateľ
Marián Adamčík
Od 2022-07-05
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Adamčík
Od 2022-07-05
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marian Adamčík
Od 2022-06-15
Do 2022-07-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marian Adamčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-26 2022-06-14
Arunas Cicenas Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-16 2008-04-25
Marian Adamčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-16 2008-04-25
Marian Adamčík Konateľ 1999-03-16 2022-07-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marian Adamčík
od 2017-07-03
Marián Adamčík
od 2017-01-31 · do 2017-07-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CASSANDRA GROUP, s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 339/26
Vznik
1999-03-16 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36384844RPO
DIČ
2020108992FS
IČ DPH
SK2020108992 · aktívneFS
NACE
4211 · Výstavba ciest a diaľnic
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Bytča
Krajina
SK
IBAN
SK6331000000004260091605FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 567k € celková hodnota 2025-06-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-21 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja Vodorovné dopravné značenie na cestách II. a III. tried v správe SÚC PSK 260k €
2022-07-21 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja Vodorovné dopravné značenie na cestách II. a III. tried v správe SÚC PSK 250k €
2020-12-15 Slovenská správa ciest, Bratislava Realizácia priechodov pre chodcov a iných plôch v ŽSK a TSK 216k €
2016-06-02 Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja Rámcová dohoda 114k €
2016-01-04 Mesto Trenčín Rámcová dohoda 63k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CASSANDRA GROUP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36384844/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36384844/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36384844",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →