SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Motorr Žilina, s. r. o.
- IČO36383686
- DIČ2020119761
- IČ DPHSK2020119761
- NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
39.25 mil. €
Zisk 742k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
39.25mil. €
↗ +31.9% YoY
EBITDA · 2025
2.31mil. €
Čistý zisk · 2025
742k €
Aktíva spolu
11.22mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
6
Σ 2 465 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39.25 mil. € | 2.31 mil. € | 742k € | 11.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 29.76 mil. € | 1.81 mil. € | 113k € | 12.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 20.66 mil. € | 1.05 mil. € | -116k € | 10.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 14.41 mil. € | 1.52 mil. € | 646k € | 8.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 13.7 mil. € | 1.18 mil. € | 458k € | 7.25 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 39.25 M € | 29.76 M € | 20.66 M € | 14.41 M € | 13.70 M € | 9.85 M € |
| EBITDA | 2.31 M € | 1.81 M € | 1.05 M € | 1.52 M € | 1.18 M € | 870 tis. € |
| EBITDA marža | 5.9 % | 6.1 % | 5.1 % | 10.5 % | 8.6 % | 8.8 % |
| Čistý zisk | 742 tis. € | 113 tis. € | -116 tis. € | 646 tis. € | 458 tis. € | 274 tis. € |
| Aktíva spolu | 11.22 M € | 12.83 M € | 10.57 M € | 8.68 M € | 7.25 M € | 6.88 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Konateľ
Ing. Radovan Kočvara
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tibor Kočvara
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Kralovanský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ivan Kralovanský | Konateľ | 2021-02-03 | — |
| Ing. Dušan Fraňo | Konateľ | 2020-02-04 | — |
| Ing. Tibor Kočvara | Konateľ | 2017-11-04 | — |
| Ing. Tibor Kočvara | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-06 | 2024-08-08 |
| Ivan Kralovanský | Konateľ | 2021-02-03 | 2024-08-08 |
| Ing. Miroslav Černák | Konateľ | 2017-11-04 | 2021-03-05 |
| Ing. Miroslav Černák | Konateľ | 2017-11-04 | 2021-02-03 |
| Ing. Tibor Kočvara | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-04 | 2022-09-05 |
| Juraj Michalík | podpredseda | 2017-01-01 | 2017-11-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Motorr Žilina, s. r. o.RPO
Sídlo
Rosinská cesta 8446/5
Vznik
1999-01-01 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36383686RPO
DIČ
2020119761FS
IČ DPH
SK2020119761 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7411000000002625370326FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-06-20 | Univerzita Komenského v Bratislave | Kúpna zmluva | 43k € |
| 2025-04-07 | Slovenské komorné divadlo Martin | Zmluva o reklamnej spolupráci | 2 460 € |
| 2024-04-05 | Stredná odborná škola podnikania, Sasinkova 45, Žilina | Zmluva č. 003/2024/DV o duálnom vzdelávaní | 5 € |
| 2026-02-13 | Štátny komorný orchester Žilina | Zmluva o výpožičke motorového vozidla | 0 € |
| 2025-08-21 | Stredná odborná škola dopravná, Rosinská 3126/2, Žilina | Zmluva č. 2025-090 o zabezpečení praktického vyučovania formou odborného výcviku žiakov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Motorr Žilina, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36383686/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36383686/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36383686", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →