SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ZTS - Doprava, s.r.o.

  • IČO36383155
  • DIČ2020129254
  • IČ DPHSK2020129254
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Námestovo, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.87mil. €
↗ +3.6% YoY
EBITDA · 2025
98k €
Čistý zisk · 2025
18k €
Aktíva spolu
837k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 350 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 974k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.87 mil. € 98k € 18k € 837k € RUZ závierka
2024 1.81 mil. € -77k € -147k € 513k € RUZ závierka
2023 2.11 mil. € 65k € -16k € 889k € RUZ závierka
2022 2.68 mil. € 130k € 21k € 1.02 mil. € RUZ závierka
2021 2.17 mil. € 114k € -4 172 € 1.16 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.87 M €1.81 M €2.11 M €2.68 M €2.17 M €1.70 M €
EBITDA98 tis. €-77 tis. €65 tis. €130 tis. €114 tis. €6 tis. €
EBITDA marža5.3 %-4.3 %3.1 %4.9 %5.3 %0.4 %
Čistý zisk18 tis. €-147 tis. €-16 tis. €21 tis. €-4 tis. €-99 tis. €
Aktíva spolu837 tis. €513 tis. €889 tis. €1.02 M €1.16 M €835 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

OH
Konateľ
Ondrej Horňák
Od 2013-12-03
TB
Konateľ
Tibor Ballabáš
Od 2013-12-03
IP
Konateľ
Ing. Peter Husárik
Od 2010-04-29
Do 2013-12-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Husárik Konateľ 2010-04-29 2013-12-03
Ing. Róbert Hájka Konateľ 2009-01-21 2010-05-10
Ing. Róbert Hájka Konateľ 2009-01-21 2010-04-29
Ing. Jozef Čajka Konateľ 2007-05-04 2009-01-26
Ing. Jozef Čajka Konateľ 2007-05-04 2009-01-21
Ing. Jozef Pisoň Konateľ 2007-05-04 2013-12-13
Ing. Jozef Pisoň Konateľ 2007-05-04 2013-12-03
Ing. Daniel Fuzia Konateľ 2004-06-28 2007-05-04
Ing. Daniel Fuzia Konateľ 2004-06-28 2007-05-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZTS - Doprava, s.r.o.RPO
Sídlo
Kliňanská 564
Vznik
1998-11-30 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36383155RPO
DIČ
2020129254FS
IČ DPH
SK2020129254 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Námestovo
Krajina
SK
IBAN
SK0456000000004010155004FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 350 € celková hodnota 2024-10-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-10-21 Spojená škola internátna, M. Urbana 160/45, Námestovo Darovacia zmluva 20243 200 €
2023-10-31 Spojená škola internátna, M. Urbana 160/45, Námestovo Darovacia zmluva 20232 150 €
2020-06-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo Dohoda 20/21/54E/3316 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZTS - Doprava, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36383155/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36383155/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36383155",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →