SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MEDIA/ST, s.r.o.
- IČO36380849
- DIČ2020102568
- IČ DPHSK2020102568
- NACE5813 · Vydávanie novín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Vydávanie novín, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 64/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
921k €
↘ -3.6% YoY
EBITDA · 2024
26k €
Čistý zisk · 2024
-25k €
Aktíva spolu
827k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
13
Σ 72k €
Kredit
C· 64/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
64 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 921k € | 26k € | -25k € | 827k € | RUZ závierka |
| 2023 | 956k € | -7 040 € | -68k € | 885k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.01 mil. € | 42k € | -8 351 € | 875k € | RUZ závierka |
| 2021 | 905k € | 50k € | 2 765 € | 938k € | RUZ závierka |
| 2020 | 790k € | 28k € | 2 593 € | 888k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 921 tis. € | 956 tis. € | 1.01 M € | 905 tis. € | 790 tis. € | 978 tis. € |
| EBITDA | 26 tis. € | -7 tis. € | 42 tis. € | 50 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | 2.8 % | -0.7 % | 4.2 % | 5.5 % | 3.6 % | 1.8 % |
| Čistý zisk | -25 tis. € | -68 tis. € | -8 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | 3 € |
| Aktíva spolu | 827 tis. € | 885 tis. € | 875 tis. € | 938 tis. € | 888 tis. € | 825 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Antónia Franeková
IA
Konateľ
Ing. Antónia Franeková
IA
Konateľ
Ing. Antónia Franeková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Róbert Franek | Konateľ | 2024-08-30 | 2025-06-19 |
| Róbert Franek | Konateľ | 2024-08-30 | 2025-06-03 |
| Ing. Antónia Franeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-27 | 2025-06-19 |
| Ing. Antónia Franeková | Konateľ | 2008-08-27 | 2024-09-11 |
| Ing. Antónia Franeková | Konateľ | 1998-06-08 | 2008-08-26 |
| Ing. Antónia Franeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-06-08 | 2008-08-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MEDIA/ST, s.r.o.RPO
Sídlo
Moyzesova 35
Vznik
1998-06-08 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36380849RPO
DIČ
2020102568FS
IČ DPH
SK2020102568 · aktívneFS
NACE
5813 · Vydávanie novín
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002928150515FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-11-21 | agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik | Zmluva o spolupráci uzatvorená podľa ust. § 269 ods. 2 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov | 10k € |
| 2022-10-17 | agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik | Zmluva o spolupráci uzatvorená podľa ust. § 269 ods. 2 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov | 10k € |
| 2021-12-13 | agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik | Zmluva o spolupráci uzatvorená podľa ust. § 269 ods. 2 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov | 10k € |
| 2019-08-14 | agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik | Zmluva o spolupráci | 10k € |
| 2017-12-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax v rámci NP "Praxou k zamestnaniu" | 9 061 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEDIA/ST, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36380849/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36380849/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36380849", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →