SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STK s.r.o. ČADCA

  • IČO36379697
  • DIČ2020134556
  • IČ DPHSK2020134556
  • NACE7120 · Technické testovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Čadca, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
603k €
↗ +3.5% YoY
EBITDA · 2025
177k €
Čistý zisk · 2025
131k €
Aktíva spolu
181k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 96/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 219k 438k 663k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 603k € 177k € 131k € 181k € RUZ závierka
2024 582k € 179k € 130k € 201k € RUZ závierka
2023 599k € 194k € 140k € 124k € RUZ závierka
2022 548k € 188k € 134k € 128k € RUZ závierka
2021 568k € 171k € 121k € 149k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby603 tis. €582 tis. €599 tis. €548 tis. €568 tis. €547 tis. €
EBITDA177 tis. €179 tis. €194 tis. €188 tis. €171 tis. €204 tis. €
EBITDA marža29.3 %30.7 %32.3 %34.3 %30.1 %37.2 %
Čistý zisk131 tis. €130 tis. €140 tis. €134 tis. €121 tis. €142 tis. €
Aktíva spolu181 tis. €201 tis. €124 tis. €128 tis. €149 tis. €148 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ing. Jozef Vražel
Od 2022-09-14
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Darina Majchráková
Od 2022-05-21
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Majchrák
Od 2022-05-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloš Majchrák Konateľ 2022-05-21
Mgr. Barbora Lovás Harciníková Konateľ 2021-06-24
JUDr. Ing. Jozef Vražel Konateľ 2016-03-15
Ing. Jozef Majchrák Konateľ 2009-10-19
Ing. Peter Harciník Konateľ 2021-07-31 2021-06-23
Mgr. Barbora Harciníková Konateľ 2021-06-24 2022-10-26
JUDr. Ing. Jozef Vražel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-31 2022-09-13
Miloš Majchrák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-31 2022-05-20
JUDr.Ing. Jozef Vražel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-19 2019-10-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Harciník
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Miloš Majchrák
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Darina Majchráková
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Jozef. Vražel
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STK s.r.o. ČADCARPO
Sídlo
Horelica 130
Vznik
1998-03-26 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36379697RPO
DIČ
2020134556FS
IČ DPH
SK2020134556 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Čadca
Krajina
SK
IBAN
SK1109000000000310766853FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-11-22 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 1 349 €
2015-09-28 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 1 344 €
2015-07-23 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 840 €
2015-08-13 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 366 €
2015-09-17 Žilinská univerzita v Žiline Zmluva o poskytovaní služieb 54 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STK s.r.o. ČADCA nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36379697/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36379697/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36379697",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →