SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 BEST SLOVAKIA s.r.o. v konkurze

  • IČO36379271
  • DIČ2020102216
  • NACE4683

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 4683.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Účtovné závierky.

Aktuálne 2026-05-11
Register RUZ

Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.

Otvoriť v registri RUZ →

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Behúň
Od 2022-07-13
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Behúňová
Od 2022-07-13
IP
Konateľ
Ing. Peter Behúň
Od 1998-02-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Behúň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-31 2022-07-12
Mária Behúňová Konateľ 2003-12-31 2019-04-18
Mária Behúňová Konateľ 2003-12-31 2019-03-11
Mária Behúňová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-31 2022-07-12
Ing. Peter Behúň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-03 2003-12-30
Ing. Jozef Novák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-02-23 2003-06-02
Ing. Peter Behúň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-02-23 2003-06-02
Ing. Jozef Novák Konateľ 1998-02-27 2003-05-12
Ing. Jozef Novák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-02-27 2001-02-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BEST SLOVAKIA s.r.o.RPO
Sídlo
Bratislavská 117
Vznik
1998-02-27 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36379271RPO
DIČ
2020102216FS
NACE
4683
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-03-03 Slovenská reštrukturalizačná, s.r.o. Zmluva o postúpení pohľadávok č. 293/2016 27k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BEST SLOVAKIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2023-10-25
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: BEST SLOVAKIA s.r.o., so sídlom Bratislavská 117, 010 01 Žilina, IČO: 36 379 271, takto
bankruptcy
2023-09-20
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: BEST SLOVAKIA s.r.o., so sídlom Bratislavská 117, 010 01 Žilina, IČO: 36 379 271, správcom ktorého je: JUDr. Anna Machajdová, so sídlom kancelárie Budovateľská 516/2, 038 53 Turany, IČO: 52 959 864, takto
bankruptcy
2022-08-09
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: BEST SLOVAKIA s.r.o., so sídlom Bratislavská 117, 010 01 Žilina, IČO: 36 379 271, správcom ktorého je: JUDr. Anna Machajdová, so sídlom kancelárie Budovateľská 516/2, 038 53 Turany, IČO: 52 959 864, uznesením č.k. 2K/1/2021-186 zo dňa 28.12.2021 povolil vstup nového veriteľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005 do konkurzného konania namiesto pôvodného veriteľa - So
bankruptcy
2021-12-28
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: BEST SLOVAKIA s.r.o., so sídlom Bratislavská 117, 010 01 Žilina, IČO: 36 379 271, správcom ktorého je: JUDr. Anna Machajdová, so sídlom kancelárie Budovateľská 516/2, 038 53 Turany, IČO: 52 959 864, takto
bankruptcy
2021-12-27
Okresný súd Žilina v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok dlžníka: BEST SLOVAKIA s.r.o., so sídlom Bratislavská 117, 010 01 Žilina, IČO: 36 379 271, správcom ktorého je: JUDr. Anna Machajdová, so sídlom kancelárie Budovateľská 516/2, 038 53 Turany, IČO: 52 959 864, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36379271/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36379271/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36379271",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →