AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 HAKO, a. s.
- IČO36378186
- DIČ2020126163
- IČ DPHSK2020126163
- NACE6210
Akciová spoločnosť, registrovaná 1998, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.27mil. €
↗ +2.1% YoY
EBITDA · 2024
175k €
Čistý zisk · 2024
1.01mil. €
Aktíva spolu
4.11mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 22k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.27 mil. € | 175k € | 1.01 mil. € | 4.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.25 mil. € | 192k € | 25k € | 3.85 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.14 mil. € | 296k € | 277k € | 3.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 708k € | 577 € | 256k € | 3.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 694k € | 175k € | 221k € | 3.87 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.27 M € | 1.25 M € | 1.14 M € | 708 tis. € | 694 tis. € | 695 tis. € |
| EBITDA | 175 tis. € | 192 tis. € | 296 tis. € | 577 € | 175 tis. € | 159 tis. € |
| EBITDA marža | 13.7 % | 15.4 % | 25.9 % | 0.1 % | 25.2 % | 22.9 % |
| Čistý zisk | 1.01 M € | 25 tis. € | 277 tis. € | 256 tis. € | 221 tis. € | 39 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.11 M € | 3.85 M € | 3.56 M € | 3.52 M € | 3.87 M € | 3.43 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DB
Člen dozorného orgánu
Dávid Baláž
FH
Podpredseda predstavenstva
Filip Hartmann
IR
Člen dozorného orgánu
Ing. Róbert Bukovinský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľubomír Piovarči | Člen dozorného orgánu | 2023-09-14 | — |
| Ing. Miroslav Hartmann | predseda | 2017-12-13 | — |
| Filip Hartmann | Člen dozorného orgánu | 2017-12-13 | 2023-09-25 |
| Filip Hartmann | Člen dozorného orgánu | 2017-12-13 | 2023-09-13 |
| Ing. Róbert Bukovinský | podpredseda | 2017-12-13 | 2023-09-25 |
| Ing. Róbert Bukovinský | podpredseda | 2017-12-13 | 2023-09-13 |
| Ing. Eva Hartmannová | Člen dozorného orgánu | 2015-04-01 | 2023-02-07 |
| Ing. Eva Hartmannová | Člen dozorného orgánu | 2015-04-01 | 2023-09-25 |
| Ing. Pavel Doležal | Člen dozorného orgánu | 2015-04-01 | 2023-09-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Hartmann
Miroslav Hartmann
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
HAKO, a. s.RPO
Sídlo
Štefánikova 1361/4
Vznik
1998-01-16 · 28 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36378186RPO
DIČ
2020126163FS
IČ DPH
SK2020126163 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
Web
IBAN
SK6202000000002865733851FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-03-07 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | DODATOK č. 4 k ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-0801/0021/20 | 240k € |
| 2020-06-26 | Žilinská univerzita v Žiline | Rámcová dohoda | 59k € |
| 2017-12-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín | Dodatok č.1 k Zmluve o dielo na zhotovenie stavebných prác číslo 1/2017/TN | 58k € |
| 2017-09-29 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | Zmluva o dielo č. 1/2017/TN | 56k € |
| 2015-12-31 | Žilinská univerzita v Žiline | Kúpna zmluva | 32k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HAKO, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36378186/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36378186/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36378186", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →