SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SCP - PSS, s.r.o.

  • IČO36377228
  • DIČ2020124205
  • IČ DPHSK2020124205
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 4.36 mil. € Zisk 41 €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.36mil. €
↘ -27.3% YoY
EBITDA · 2024
140k €
Čistý zisk · 2024
41 €
Aktíva spolu
7.3mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 7M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.36 mil. € 140k € 41 € 7.3 mil. € RUZ závierka
2023 6 mil. € 132k € 2 108 € 7.88 mil. € RUZ závierka
2022 4.91 mil. € 143k € 11k € 7.9 mil. € RUZ závierka
2021 4.07 mil. € -82k € -207k € 7.63 mil. € RUZ závierka
2020 3.93 mil. € 164k € 33k € 4.72 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.36 M €6.00 M €4.91 M €4.07 M €3.93 M €4.09 M €
EBITDA140 tis. €132 tis. €143 tis. €-82 tis. €164 tis. €-16 tis. €
EBITDA marža3.2 %2.2 %2.9 %-2 %4.2 %-0.4 %
Čistý zisk41 €2 tis. €11 tis. €-207 tis. €33 tis. €-147 tis. €
Aktíva spolu7.30 M €7.88 M €7.90 M €7.63 M €4.72 M €5.03 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Miloslav Čurilla
Od 2012-07-30
IP
Konateľ
Ing. Peter Jakubík
Od 2006-11-21
Do 2012-07-30
IP
Konateľ
Ing. Peter Jakubík
Od 2006-11-21
Do 2012-08-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Karol Reiff člen 2006-06-28 2006-11-20
Ing. Pavel Krkoška predseda 2004-12-06 2006-07-26
Ing. Pavel Krkoška predseda 2004-12-06 2006-06-28
Ing. Pavol Krška člen 2004-12-06 2006-11-20
Ing. Peter Jakubík Člen dozorného orgánu 2004-12-06 2006-11-20
Ing. Richard Žigmund člen 2003-11-27 2005-01-11
Ing. Richard Žigmund člen 2003-11-27 2004-12-06
Stanislav Likavčan člen 2003-11-27 2006-11-20
Ing. Ľubomír Húska Predstavenstvo 2002-04-09 2003-11-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SCP - PSS, s.r.o.RPO
Sídlo
Bystrická cesta 1
Vznik
1998-01-01 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36377228RPO
DIČ
2020124205FS
IČ DPH
SK2020124205 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
IBAN
SK8802000000002723260753FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-12-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok Dohoda č. 21 /§ 50/PS/2013/NP VAOTP SR - 3 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č.5/2004 Z. z. 12k €
2014-05-05 Žilinská univerzita v Žiline Technické zhodnotenie nebytových priestorov = DP-Ružomberok 1 €
2020-04-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok D O H O D A číslo: 20/24/54E/220 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 0 €
2014-04-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok Dohoda č. 35/§ 51/2014/ŠR o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
2013-02-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SCP - PSS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36377228/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36377228/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36377228",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →