🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Habovka · SK
NOVAPLYN, spol. s r.o.
IČO36368610DIČ2020130387IČ DPHSK2020130387NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.1997 · 29r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
121k €
↘ -54.5% YoY
EBITDA · 2022
5 590 €
Čistý zisk · 2022
-3 427 €
Aktíva spolu
157k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NOVAPLYN, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 121k € | 5 590 € | -3 427 € | 157k € | RUZ závierka |
| 2021 | 266k € | 54k € | 37k € | 249k € | RUZ závierka |
| 2020 | 149k € | 17k € | 9 739 € | 202k € | RUZ závierka |
| 2019 | 122k € | 3 836 € | 1 191 € | 192k € | RUZ závierka |
| 2018 | 64k € | -8 027 € | -16k € | 198k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 121 tis. € | 266 tis. € | 149 tis. € | 122 tis. € | 64 tis. € | 96 tis. € |
| EBITDA | 6 tis. € | 54 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | -8 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | 4.6 % | 20.2 % | 11.6 % | 3.1 % | -12.6 % | 10.3 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | 37 tis. € | 10 tis. € | 1 tis. € | -16 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 157 tis. € | 249 tis. € | 202 tis. € | 192 tis. € | 198 tis. € | 214 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Dedinský
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Dedinský
PD
Konateľ
Peter Dedinský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Dedinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-25 | 2025-05-07 |
| Jaroslav Dedinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-03-08 | 2022-10-24 |
| Peter Dedinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-22 | 2017-03-07 |
| Ing. Ladislav Naszádos | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-13 | 1999-01-21 |
| Ing. Ľudovít Mojžiš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-13 | 1999-01-21 |
| Peter Dedinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-13 | 1999-01-21 |
| Ing. Ladislav Naszádos | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-02-10 | 1998-10-12 |
| Ing. Ľudovít Mojžiš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-02-10 | 1998-10-12 |
| Ing. Ľudovít Mojžiš | Konateľ | 1997-02-10 | 1999-01-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
NOVAPLYN, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Edmunda Petra Bardoša 389/12
Vznik
1997-02-10 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36368610RPO
DIČ
2020130387FS
IČ DPH
SK2020130387 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Habovka
Krajina
SK
IBAN
SK4409000000005125473779FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36368610/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36368610/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36368610", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.