AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Zvýšené riziko

🇸🇰 RIGHT POWER, a.s.

  • IČO36366544
  • DIČ2022214007
  • IČ DPHSK2022214007
  • LEI3157004PUL1GBH4VOU81
  • NACE3515

Akciová spoločnosť, registrovaná 2006, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 3515, 282 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 48/100 Zvýšené riziko
NIS2 Essential Príloha · energy-electricity-gas
Tržby · 2024 128.85 mil. € Zisk 952k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
128.85mil. €
↗ +54.3% YoY
EBITDA · 2024
2.69mil. €
Čistý zisk · 2024
952k €
Aktíva spolu
44.08mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
282
Σ 10.02 mil. €
Kredit
D· 48/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 426k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 43 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 47M 94M 142M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 128.85 mil. € 2.69 mil. € 952k € 44.08 mil. € RUZ závierka
2023 83.49 mil. € 7.7 mil. € 5.62 mil. € 32.14 mil. € RUZ závierka
2022 91.18 mil. € -63k € -439k € 28.3 mil. € RUZ závierka
2021 84.29 mil. € -1.98 mil. € -3.14 mil. € 28.6 mil. € RUZ závierka
2020 79.41 mil. € 1.52 mil. € 132k € 25.77 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby128.85 M €83.49 M €91.18 M €84.29 M €79.41 M €94.60 M €
EBITDA2.69 M €7.70 M €-63 tis. €-1.98 M €1.52 M €941 tis. €
EBITDA marža2.1 %9.2 %-0.1 %-2.3 %1.9 %1 %
Čistý zisk952 tis. €5.62 M €-439 tis. €-3.14 M €132 tis. €13 tis. €
Aktíva spolu44.08 M €32.14 M €28.30 M €28.60 M €25.77 M €20.98 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Člen predstavenstva
Ing. Marek Piwko
Od 2025-01-08
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Marián Choma
Od 2025-01-08
IM
Predseda predstavenstva
Ing. Michael Landau
Od 2025-01-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miriam Novosádová Člen dozorného orgánu 2025-01-08
Lukáš Choma, Msc. Podpredseda predstavenstva 2025-01-08
Maroš Choma, MBA Člen dozorného orgánu 2025-01-08
Ing. Michael Landau Predseda predstavenstva 2021-08-28 2025-01-14
Ing. Michael Landau Predseda predstavenstva 2021-08-28 2025-01-08
Maroš Choma, MBA Člen predstavenstva 2021-08-28 2025-01-08
Maroš Choma, MBA Člen predstavenstva 2021-08-28 2025-01-14
Erik Trašky Člen dozorného orgánu 2021-05-07 2025-01-08
Erik Trašky Člen dozorného orgánu 2021-05-07 2025-01-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Choma
od 2020-01-07
Marián Choma
od 2019-07-02 · do 2020-01-07
Marián Choma
od 2018-10-10 · do 2019-07-02
Michal Krnáč
od 2017-08-01 · do 2018-10-10
Roland Uhrina
od 2017-08-01 · do 2020-01-07
Marián Choma
od 2017-01-31 · do 2017-10-12
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RIGHT POWER, a.s.RPO
Sídlo
Na Bráne 8665/4
Vznik
2006-06-07 · 20 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36366544RPO
DIČ
2022214007FS
IČ DPH
SK2022214007 · aktívneFS
LEI
3157004PUL1GBH4VOU81GLEIF
NACE
3515
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
CZ4355000000005080136110FS
Bankové účty
14 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
282 zmlúv 10.02 mil. € celková hodnota 2026-04-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-17 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2022-74/CHQ6 3.86 mil. €
2024-09-09 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 451k €
2025-09-10 Mesto Turčianske Teplice Zmluva o poskytovaní služieb 357k €
2025-09-10 Mesto Turčianske Teplice Zmluva o poskytovaní služieb č. Z20254518_Z 357k €
2023-11-08 Slovenská inovačná a energetická agentúra Zmluva o združenej dodávke elektriny na rok 2024 216k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
EssentialKlasifikácia subjektu
RIGHT POWER, a.s. je zaradená ako essential subjekt podľa prílohy I · energy-electricity-gas. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36366544/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36366544/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36366544",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →